Гурток «Smart Grid системи з джерелами розосередженої генерації» наукового спрямування – це добровільне об’єднання здобувачів вищої освіти й працівників КПІ ім. Ігоря Сікорського, поєднане спільним інтересом для наукової діяльності у галузі енергетики.
Бажаючим долучитися до колективу гуртка необхідно заповнити гугл форму.
Робота гуртка «Smart Grid системи з джерелами розосередженої генерації» наукового спрямування має за мету:
- Проведення спільних із кафедрами, науковими й науково-дослідними установами наукових досліджень, експериментальних та інноваційних розробок тощо.
- Здобуття нових наукових знань шляхом проведення наукових досліджень і розробок та їх спрямування на створення й впровадження нових конкурентоспроможних технологій, видів техніки, матеріалів тощо для забезпечення інноваційного розвитку суспільства, підготовки фахівців інноваційного типу.
- Забезпечення сприятливих умов для розвитку й організації культурного дозвілля, фізичного виховання студентів, їх інтелектуального розвитку в студентському середовищі КПІ ім. Ігоря Сікорського.
- Популяризації наукової діяльності серед студентської молоді, сприяння залученню осіб, які навчаються, зокрема, серед молодших курсів, до наукової й інноваційної діяльності.
- Підготовки студентської молоді до самостійної інженерної роботи.
- Організації й проведення в університеті наукових конкурсів, публічних лекцій, наукових читань, семінарів, олімпіад, фестивалів, виставок із залученням студентів, викладачів і працівників КПІ ім. Ігоря Сікорського.
- Сприяння участі студентів у міжнародних і всеукраїнських конкурсах студентських наукових робіт із природничих, технічних, гуманітарних наук, у міжнародних та всеукраїнських олімпіадах, змаганнях, конкурсах.
- Поглибленого вивчення студентами обраної дисципліни.
- Одержання конкурентоспроможних наукових і науково-прикладних результатів.
- Представлення публікацій у збірках, які індексуються наукометричними базами даних.
Гурток наукового спрямування виконує такі завдання:
- Підготовка й участь студентів у всеукраїнських і міжнародних конференціях, олімпіадах, конкурсах тощо.
- Підготовка й участь у конференціях, які індексуються наукометричними базами даних.
- Підготовка й опублікування у фахових виданнях категорій А і Б та виданнях, що індексуються наукометричними базами даних і Scopus.
- Оформлення й отримання патентів на винаходи.