Перші випускники за програмою подвійного диплому

З 2019 року у КПІ ім. Ігоря Сікорського діє програма подвійного диплому спільно з Варшавським технологічним університетом / Warsaw university of technology (WUT) у рамках виконання проєкту у сфері освіти «Підготовка та впровадження програми спільного навчання другого ступеня – «Електроенергетика нового покоління та енергетичні ринки».

Перші випускники даного міжнародного проєкту: Катерина Батюта, Павло Лавринович, Михайло Рибій, Ольга Романченко та Владислав Усатенко раніше отримали дипломи магістрів КПІ ім. Ігоря Сікорського, а 12 листопада відбулося урочисте вручення їм дипломів Варшавської політехніки.

Ректорський контроль

До уваги студентів 1 курсу та їх кураторів!

Повідомляємо, що задля виконання наказу Ректора НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» №1-240 від 14 серпня 2014 року, 11 жовтня 2021 року з 16:15 до 18:00 відбудеться онлайн тестування (Ректорський контроль) якості залишкових шкільних знань студентів 1 курсу. Тестування буде проводитись на спеціалізованій платформі за посиланням http://is.eqmi.kpi.ua/login/index.php. Логіни та паролі, а також інструкція щодо доступу в систему тестування будуть згодом. Прохання до кураторів 1 курсу повідомити про захід студентів своєї групи.

З ЮВІЛЕЄМ ЛАРИСО ІВАНІВНО!!!

Шановна Ларисо Іванівно.

Колектив кафедри електропостачання вітає Вас у цей світлий та погожий день з ювілеєм.

Зичимо здоров'я та довголіття. Ваші друзі та колеги бажають Вам лише свілих та теплих днів, радіти життю та нехай життєві негаразди минають Ваш поріг.

1

Списки зарахованих до магістратури з 01 вересня 2021 року за державним замовленням (денна та заочна форма навчання)

Освітньо-наукова програма підготовки (денна форма навчання)

ФАКУЛЬТЕТ СПЕЦІАЛЬНІСТЬ ОСВІТНЯ ПРОГРАМА
Інститут енергозбереження та енергоменеджменту 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка Енергетичний менеджмент та енергоефективні технології

Списки рекомендованих до зарахування до магістратури з 01 вересня 2021 року за державним замовленням (денна та заочна форма навчання)

Освітньо-наукова програма підготовки (денна форма навчання)

ФАКУЛЬТЕТ СПЕЦІАЛЬНІСТЬ ОСВІТНЯ ПРОГРАМА
Інститут енергозбер

Консультація щодо ФВІ та вступу до магістратури

Завтра, 21 липня 2021р. о 15:00, планується проведення онлайн консультації для вступників до магістратури.

1. Організація проведення екзамену
2. Вимоги до відповідей на питання, за змістом і за структурою
3. Особливості навчання в магістратурі ( характеристики дисциплін)

Долучитися можна за посиланням:

meet.google.com/cxk-nauy-hqv

НЕ ПРОПУСТІТЬ!!! Консультація до ЄВІ вже цього понеділка!!!

Цього понеділка (28 червня 2021 р.) об 11:00 відбудеться онлайн консультація щодо підготовки до ЄВІ. Проводити консультацію буде Кравченко Тетяна Василівна.

Долучитися можна за посиланням: https://us04web.zoom.us/j/3838930306?pwd=MzkrNHdjNjh0anVxNEROS1JudklVdz09

Успіхів!

ДУАЛЬНА ОСВІТА НА КАФЕДРІ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ З ДТЕК

Якщо ти хочеш навчатися та паралельно освоювати професію разом з фахівцями ДТЕК, то в тебе є така можливість на кафедрі електропостачання у рамках дуальної освіти. Якщо станом на 1 вересня 2021 р. - ти студент випускного курсу бакалаврату чи магістратури, то ти маєш усі шанси паралельно навчанню на кафедрі електропостачання, - навчатися і працювати у ДТЕК отримуючи при цьому офіційну зарплатню.

Зацікавився? Тоді заповни анкету для участі у відборі на навчання за даною формою.

Минулої п'ятниці 18 червня відбулася зустріч представників кафедри електропостачання, студентів та представника ДТЕК Руслана Данченка. Хочеш дізнатися більше, - клікай та дивися відео зустрічі.

1

Вітаємо переможниць Хакатон для студенток «Як зацікавити дівчат енергетикою» №2!

Студентка 5 курсу нашої кафедри спеціальність "Системи забезпечення споживачів електричною енергією" Катерина Гілевич спільно із студенткою 2 курсу УІПА Оленою Логвіновою розробили проєкт "Енерго-сім'я" і посіли 2 місце.

1

Інститут енергозбереження та енергоменеджменту потрапив у TOP 10 FORBES!!!

1

Медіа-компанія Forbes Україна опублікувала перший список 100 найкращих факультетів українських ВУЗів. Так, у чотирьох  номінаціях одним з найкращих виявися КПІ ім. Ігоря Сікорського. Наш університет представлений в рейтингу 16 разів, а Інститут енергозбереження та енергоменеджменту потрапив у ТОП 10 Інститутів/факультетів промисловості!!!

ЕНЕРГЕТИЧНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ: СТАН ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ – PEMS’21

9‑11 березня 2021 р. за підтримки ТОВ «Транзишн Текнолоджис Юкрейн», Міністерства освіти та науки України, Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України  та Науково-виробничого комплексу «Укренергозбереження» у КПІ ім. Ігоря Сікорського відбудеться VІІ міжнародна науково-технічна та навчально-методична конференція «ЕНЕРГЕТИЧНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ: СТАН ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ – PEMS’21».

Початок пленарного засідання 10 березня о 10:00 за посиланням: https://meet.google.com/umh-xzot-xaf

З програмою конференції можна ознайомитися тут