Новини

Perspektywy women in tech summit 2024

Студентки групи ОН-01 Сіваченко Христина, Ярощук Світлана і Дорошкевич Вікторія вдвідали Польщу для того, щоб взяти участь у саміті Perspektywie Woman in Tech. З їх слів, даний хахід був захоплюючим. Відчуття, які викликало місто, були неповторними. Атмосфера була насиченою технологічними ідеями та енергією, що було відчутно навіть у повітрі. Люди, з якими ми зустрілись, були вкрай привітні й гостинні. Все це разом створило неймовірно стимулюючу атмосферу для обміну думками та розвитку ідей.

Кар'єрні можливості у Групі «Ковальська»

Долучайтеся на зустріч з директорами виробничих дивізіонів Групи «Ковальська» та дізнайтеся все, що потрібно знати про кар’єрний шлях у промислово-будівельній галузі, зокрема:
Фактори, що роблять заводи «Ковальської» успішними вже понад пів століття;
Навички, які допоможуть молодим фахівцям швидко досягати успіху в роботі;
Перспективи, майбутніх працівників у промислово-будівельній галузі.
КОЛИ? - вівторок, 30 квітня о 12:00
ДЕ? - у приміщенні Smart Shelter CLUST Spaсе (навчально-технічна бібліотека ім. Денисенка), пр. Берестейський, 37 Л.

N.B. гірничі інженери, енергетики та будівельники у ТОП найбільш затребуваних професій до 2027 року, за даними Мінекономіки.

Група «Ковальська» – найбільша промислова-будівельна група столичного регіону: володіє брендами товарних бетонів та виробів з нього «Бетон від Ковальської», будівельних сумішей Siltek, бруківки Avenue, а також відомий девелопер Києва, який побудував Crystal Park Tower, Будинок «31», DOC32 та інші проєкти.

Студентська олімпіада з дисципліни «Енергетичний менеджмент»

22-24 квітня 2024 року у дистанційному режимі та синхронному форматі із забезпеченням надійної ідентифікації кафедри електропостачання НН ІЕЕ і теплової та альтернативної енергетики НН ІАТЕ спільно провели відкриту університетську студентську олімпіаду з дисципліни «Енергетичний менеджмент» для спеціальностей 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка і 144 Теплоенергетика. 

Відкрита університетська студентська олімпіада з дисципліни «Енергетичний менеджмент»

Навчально-науковий інститут енергозбереження та енергоменеджменту спільно з навчально-науковим інститутом атомної та теплової енергетики КПІ ім. Ігоря Сікорського запрошують студентів спеціальностей 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» та 144 «Теплоенергетика» взяти участь у Відкритій університетській студентській олімпіаді з дисципліни «Енергетичний менеджмент» відбудеться у період з 22 по 24 квітня 2024 р. у дистанційному режимі та синхронному форматі із забезпеченням надійної ідентифікації кафедри електропостачання та теплової і атомної енергетики. 

📝 Реєстрація за посиланням.

 🕑 Коли: з 22 до 24 квітня 

📍 Де: Zoom (ID: 798 7540 9448, код доступу: 4agXrQ) 

💭 Залишилися питання? Довідки за телефоном: +38093-116-89-44 Бориченко Олена; e-mail: borichenko_olena@ukr.net

З інших питань пишіть в бот @VORS_team_bot Відділу організаційно-виховної роботи зі студентами. Успіхів!

Запрошуємо взяти участь у відкритій лекції "Використання обладнання та технологій в енергосервісних контрактах – від розрахунку до впровадження"

Запрошуємо взяти участь у відкритій лекції "Використання обладнання та технологій в енергосервісних контрактах – від розрахунку до впровадження" 

Коли: 16 квітня 2024 з 12:00 до 14:00 

Формат: онлайн 

Представники компанії під час зустрічі розкажуть: 

• про розвиток напрямку енергоефективності в Україні; 

• про те, як відбувається енергоаудит; 

• про технічні рішення, які вони використовують у своїй роботі; 

• про приклади проєктів, що були реалізовані на основі ЕСКО. 

Спікерами виступають представники YASNO Energy Efficiency: 

• Сергій Свистюк, менеджер Департаменту з управління проектами YASNO Energy Efficiency; 

• Юлій Куран, менеджер Департаменту з управління проектами YASNO Energy Efficiency. 

Як потрапити?   

• Переходьте за посиланням за 5-10 хв до зазначеного часу; 

• У разі потреби, в режимі «Гість» за QR-кодом:

Лекція від наших партнерів - компанії Wilo-Україна

8 квітня 2024 в аудиторії 402 відбулася лекція від наших стейкхолдерів – компанії Wilo-Україна. Заняття проводилося в рамках вивчення навчальних дисциплін «Системи виробництва та розподілу енергії» та «Теплотехнічне обладнання та енергоефективні технології виробництва теплової енергії» для студентів НН ІЕЕ, що навчаються:

- за ОПП «Енергетичний менеджмент та енергоефективні технології» (гр.ОН-11);

- ОПП «Системи забезпечення споживачів електричною енергією» (ОЕ-21, ОЕ-п21).

Заняття провів керівник напрямку «Будівництво» Геннадій Поберезніченко. Ця зустріч – відродження чудової традиції, адже в «доковідні часи» Геннадій щороку приїжджав до НН ІЕЕ, що завжди призводило до підвищення зацікавленості студентів та їх мотивації до набуття професійних знань. Крім того, компанія Wilo-Україна вже багато років є одним із спонсорів Всеукраїнської студентської олімпіади з енергетичного менеджменту, яка проводиться на базі НН ІЕЕ.

Під час заняття студенти ознайомилися із типами насосного обладнання, методикою їх вибору для різних інженерних систем, вимогами щодо монтажу, проблемами, що виникають під час експлуатації.  На занятті за допомогою переносного  стенду студенти наочно досліджували ефективність роботи сепараторів повітря і бруду із системи опалення (Spirotech). Г.Поберезніченко поділився цікавими історіями з власного досвіду співпраці із замовниками, а також монтажними і проектними організаціями. Геннадій познайомив студентів із навчальними посібниками, які розроблені компанією  Wilo, а також із програмним продуктом для підбору обладнання, навчальним центром та іншими можливостями. 

Геннадій Поберезніченко розповів, що затребуваність на ринку випускників енергетичних спеціальностей тільки зростає, незважаючи на військові дії. Адже рішення по відновленню, реконструкції і модернізації інженерних систем із застосуванням сучасного енергоефективного обладнання потребує великої кількості фахівців. Керівництво кафедри електропостачання відкрите до діалогу із  роботодавцями щодо змісту освітніх компонент в рамках освітніх програм для спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», тому подібні зустрічі сприяють підвищенню якості освітнього процесу. 

Лекція від Геннадія Поберезніченко

Переносний стенд із сепаратором повітря і бруду Spirotech  

УВЕА продовжує розкривати особливості інтеграції генерації з відновлюваних джерел енергії

УВЕА продовжує розкривати особливості інтеграції генерації з відновлюваних джерел енергії, зокрема з вітрової енергетики, до електричних мереж об’єднаної енергосистеми України. Один із минулих вебінарів УВЕА на схожу тематику викликав дуже багато зацікавленості та запитань, тож ми вирішили, приділити даному питанню ще трішки уваги та ще раз в деталях обговорити особливості розробки і специфіку виконання техніко-економічного обґрунтування (ТЕО) на підключення до мережі, Grid Code Compliance Study, різні типи електротехнічних розрахунків і, традиційно, юридичні аспекти, які варто брати до уваги при приєднанні Вашого об’єкта до мережі. На цей раз ми познайомимо Вас з експертністю і досвідом таких компаній-членів УВЕА як DMCС та INTEGRITES, юридичною фірмою-співавтором цьогорічного Огляду вітроенергетичного ринку України. 

Спікери вебінару: 

- Олексій Фелів, керуючий партнер та голова практики енергетики юридичної фірми INTEGRITES 

- Сергій Даців, старший юрист практики енергетики юридичної фірми INTEGRITES 

- Андрій Захаров, провідний інженер, експерт по ВДЕ, DMCC-Engineering 

Модеруватиме дискусію Андрій Конеченков, голова правління УВЕА. 

Робоча мова заходу – українська. 

Для участі у заході обов’язкова реєстрація: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeQb0u4xItM8L9C3W2EudHz3-66oe1Z6YHSJllT_7JR2Ot8Jg/viewform

Відкрита зустріч з генеральним директором Schneider Electric Україна

15 березня 2024 р. генеральний директор Schneider Electric Україна Михайло Бубнов провів відкриту зустріч та поспілкувався зі студентами КПІ ім. Ігоря Сікорського на теми, що стосуються не тільки спеціалізації та галузі, а й загалом з питань, які хвилюють молодь:
• Як студенту розпочати свій професійний шлях?
• Чи може старшокурсник працювати у нашій компанії?
• На яку зарплатню може розраховувати початківець?
• Які навички і який підхід допоможуть досягти успіху?

На думку Михайла, основний чинник успішного старту – інтерес до роботи. Якщо є зацікавленість, то буде розвиток, професійне і фінансове зростання. Щороку у Schneider Electric Україна проходять стажування 10 студентів різних навчальних закладів та спеціальностей. Така співпраця взаємно корисна, оскільки студенти отримують практичні знання, а ми – свіжий погляд та ідеї.

Студенти нашої кафедри як бакалаврського так і магістерського рівня у т.ч. за освітньо-науковою програмою «Енергетичний  менеджмент, електропостачання та інжиніринг електротехнічних комплексів» взяли участь в даній зустірчі. 

Хотіли б відзначити відгуком від учасниці "Дуже приємно, що в такі тяжкі часи для нашої держави такі компанії, як Schneider Eclectic, допомагають нашим студентам стати кваліфікованими спеціалістами у своїй справі. На зустрічі з генеральним директором Михайлом Бубновим, було обговорено багато: співпраця зі студентами та кафедрою, реалізоване майбутнє після нашої Перемоги, а також технічні питання щодо зеленої енергетики, які актуальні як ніколи. Сподіваюсь, що це не остання, а перша зустріч до нової сходинки української енергетики. З повагою, студентка групи ОН-11 Поліна Пугач"

 

Зустріч зі студентами кафедри щодо вибіркових дисциплін на 2024/2025 н.р.

У понеділок, 4 березня відбулася зустріч зі студентами 1-4 курсів бакалаврського рівня вищої освіти щодо вибору дисциплін та сертифікатних програм.

Відповідальна за роботу за системою MYKPI Олена Бориченко розповіла першокурсниками особливості роботи з системою MYKPY а гаранти освітніх програм докладно представили каталоги вибіркових дисциплін та сертифікатні програми.

 

 

 

До уваги студентів груп ОН-01 та ОЕ-01!

На виконання розпорядження ректора № РП/30/24 від 07.02.2024 “Про проведення Двадцять восьмого туру комплексного моніторингу якості підготовки фахівців в КПІ ім. Ігоря Сікорського з фундаментальних дисциплін, іноземної мови та фахових дисциплін (ХХVIIІ тур КМЯПФ, зима’2024 року)” відправляю логіни і паролі для студентів 4 курсу НН ІЕЕ. Логіни і паролі вам надасть куратор групи до початку проведення ректорського контролю. Логіни і паролі краще вносити за допомогою копіювання. 

Дата проведення — 22.02.2024 з 17:05.

Посилання на сайт ректорського контролюhttp://is.eqmi.kpi.ua/login/index.php

 

Коротка інструкція щодо проходження ректорського контролю. 

Після введення логіну і паролю на сайті ректорського контролю is.eqmi.kpi.ua, студент на своїй сторінці побачить назву курсу «Ректорський контроль 4 курс НН ІЕЕ (2024)», куди потрібно зайти. Далі на сторінці курсу потрібно обрати шифр групи та зайти до відповідного тесту. 

Тест складається із завдань по 6 дисциплінам — математика, фізика, іноземна мова, фахова дисципліна по спеціальності та дві фахові дисципліни по освітній програмі. Завдання можна виконувати в будь-якому порядку. 

Максимальна тривалість виконання тесту - 3 години. 

Зверніть, будь ласка, увагу, що після того як ви пройдете тест, внизу сторінки тесту потрібно натиснути кнопку «Далі». Потім на сторінці «Результати спроби» натиснути внизу кнопку «Відправити все та завершити». Після цього ще раз натиснути кнопку «Відправити все та завершити» для підтвердження. І тільки тоді електронна система зареєструє результат студента за ректорський контроль.

DiXi Group запрошує студентів на унікальний навчальний воркшоп

DiXi Group запрошує студентів на унікальний навчальний воркшоп: 

- як функціонує ринок електроенергії в Україні; 

- роль органів державної влади в енергетичній сфері; 

- які дані доступні та які “закриті” через війну; 

- як отримати дані від розпорядників, які не публікуються; 

- різницю між машиночитними та не машиночитними даними; 

- лайфхаки роботи з даними в Excel 

Дата: 21 лютого 2024 року 

Час: 16:00 Інформація про воркшоп та реєстрація https://dixigroup.org/announcement/21-lyutogo-energy-map-workshop-dlya-studentiv/

Захисти магістерських дисертацій

З 15 по 22 січня 2024 року на кафедрі електропостачання відбулися захисти магістерських дисертацій за освітньо-професійною програмою "Енергетичний менеджмент та енергоефективні технології". За цієї програмою на кафедрі електропостачання успішно захистилися 35 магістрів, які стануть наступним поколінням професійних енергетиків, енергоменеджерів, енергоаудитрорів, фахівців з енергоефективності.
Ці фахівці будуть відігравати ключову роль у переході до сталого та ефективного використання енергії, сприяючи вирішенню проблем з енергетичною безпекою та екологічною стійкістю.

ОКСФОРДСЬКІ ДЕБАТИ «ПЕРСПЕКТИВИ ЕНЕРГЕТИЧНОГО СЕКТОРА УКРАЇНИ»

Запрошуємо до участі в Оксфордські дебатах «Перспективи енергетичного сектора України» магістрантів кафедри електропостачання НН ІЕЕ.

 

Учасники дебатів – студенти групи ОН-21мн.

Дата проведення: 5 січня 2024 року, початок - 10.25

 

Тема дебатів: «Перспективи енергетичного сектора України»

Питання дебатів:

1. Традиційна енергетика vs. відновлювані джерела енергії.

2. Підключення відновлюваних джерел енергії (вітрових, сонячних електростанцій) до електричної мережі – переваги та проблеми.

3. Централізована чи децентралізована енергетика.

 

Ведуча (головуюча): Перегуда О.В.

Дві сторони дебатів:

1. Антоненко М.А., Гладченко І.Р., Лісовик Б.А.

2. Мовчан В.О., Прасол А.А., Сорочинський Я.З.

 

 

Номінаційний Комітет для визначення переможців:

Голова: Дерев’янко Д.Г. – зав. кафедри електропостачання;

Члени: Денисюк С.П., науковий керівник кафедри електропостачання, професор; Гребченко М.В., професор; Бєлоха Г.С., доцент.

 

Оксфордські дебати відбудуться в онлайн форматі.

Участь у дебатах за посиланням:

https://us04web.zoom.us/j/5269826625?pwd=T21UeTRsL3h0OHI1Zmx5bG4rZVdBQT09

 

Ідентифікатор конференції: 526 982 6625

Код доступу: 0NUvBv

Відкрита лекція Керівника Української Енергетичної Ініціативи ГД ООН в Україні Віталія ОПРИШКА

4 січня 2024 року о 10.25 відбудеться відкрита лекція:
«Глобальний договір ООН в Україні: сприяння сталому розвитку та відповідальному бізнесу».
Лектор: Віталій ОПРИШКО, к.т.н., Керівник Української Енергетичної Ініціативи ГД ООН в Україні.

 
Лекція відбудеться в онлайн форматі
Участь у лекції за посиланням:

 
Ідентифікатор конференції: 526 982 6625
Код доступу: 0NUvBv