Новини

Перші випускники за програмою подвійного диплому

З 2019 року у КПІ ім. Ігоря Сікорського діє програма подвійного диплому спільно з Варшавським технологічним університетом / Warsaw university of technology (WUT) у рамках виконання проєкту у сфері освіти «Підготовка та впровадження програми спільного навчання другого ступеня – «Електроенергетика нового покоління та енергетичні ринки».

Перші випускники даного міжнародного проєкту: Катерина Батюта, Павло Лавринович, Михайло Рибій, Ольга Романченко та Владислав Усатенко раніше отримали дипломи магістрів КПІ ім. Ігоря Сікорського, а 12 листопада відбулося урочисте вручення їм дипломів Варшавської політехніки. 

Ректорський контроль

До уваги студентів 1 курсу та їх кураторів!

Повідомляємо, що задля виконання наказу Ректора НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» №1-240 від 14 серпня 2014 року, 11 жовтня 2021 року з 16:15 до 18:00 відбудеться онлайн тестування (Ректорський контроль) якості залишкових шкільних знань студентів 1 курсу. Тестування буде проводитись на спеціалізованій платформі за посиланням http://is.eqmi.kpi.ua/login/index.php. Логіни та паролі, а також інструкція щодо доступу в систему тестування будуть згодом. Прохання до кураторів 1 курсу повідомити про захід студентів своєї групи.

З ЮВІЛЕЄМ ЛАРИСО ІВАНІВНО!!!

Шановна Ларисо Іванівно.

Колектив кафедри електропостачання вітає Вас у цей світлий та погожий день з ювілеєм.

Зичимо здоров'я та довголіття. Ваші друзі та колеги бажають Вам лише свілих та теплих днів, радіти життю та нехай життєві негаразди минають Ваш поріг.

 

1
1

 

Списки зарахованих до магістратури з 01 вересня 2021 року за державним замовленням (денна та заочна форма навчання)

        Освітньо-наукова програма підготовки (денна форма навчання)


ФАКУЛЬТЕТ СПЕЦІАЛЬНІСТЬ ОСВІТНЯ ПРОГРАМА
Інститут енергозбереження та енергоменеджменту 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка Енергетичний менеджмент та енергоефективні технології

Списки рекомендованих до зарахування до магістратури з 01 вересня 2021 року за державним замовленням (денна та заочна форма навчання)

Освітньо-наукова програма підготовки (денна форма навчання)


ФАКУЛЬТЕТ СПЕЦІАЛЬНІСТЬ ОСВІТНЯ ПРОГРАМА
Інститут енергозбереження та енергоменеджменту 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка Енергетичний менеджмент та енергоефективні технології
Інститут енергозбер

Консультація щодо ФВІ та вступу до магістратури

Завтра, 21 липня 2021р. о 15:00, планується проведення онлайн консультації для вступників до магістратури.

Порядок денний
1. Організація проведення екзамену
2. Вимоги до відповідей на питання, за змістом і за структурою
3. Особливості навчання в магістратурі ( характеристики дисциплін)

Долучитися можна за посиланням:

meet.google.com/cxk-nauy-hqv

НЕ ПРОПУСТІТЬ!!! Консультація до ЄВІ вже цього понеділка!!!

Цього понеділка (28 червня 2021 р.) об 11:00 відбудеться онлайн консультація щодо підготовки до ЄВІ. Проводити консультацію буде Кравченко Тетяна Василівна. 

Долучитися можна за посиланням: https://us04web.zoom.us/j/3838930306?pwd=MzkrNHdjNjh0anVxNEROS1JudklVdz09

Успіхів!

1

 

ДУАЛЬНА ОСВІТА НА КАФЕДРІ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ З ДТЕК

Якщо ти хочеш навчатися та паралельно освоювати професію разом з фахівцями ДТЕК, то в тебе є така можливість на кафедрі електропостачання у рамках дуальної освіти. Якщо станом на 1 вересня 2021 р. - ти студент випускного курсу бакалаврату чи магістратури, то ти маєш усі шанси паралельно навчанню на кафедрі електропостачання, - навчатися і працювати у ДТЕК отримуючи при цьому офіційну зарплатню.

Зацікавився? Тоді заповни анкету для участі у відборі на навчання за даною формою.

Минулої п'ятниці 18 червня відбулася зустріч представників кафедри електропостачання, студентів та представника ДТЕК Руслана Данченка. Хочеш дізнатися більше, - клікай та дивися відео зустрічі. 

1

 

 

Вітаємо переможниць Хакатон для студенток «Як зацікавити дівчат енергетикою» №2!

Студентка 5 курсу нашої кафедри спеціальність "Системи забезпечення споживачів електричною енергією" Катерина Гілевич спільно із студенткою 2 курсу УІПА Оленою Логвіновою розробили проєкт "Енерго-сім'я" і посіли 2 місце.

1

Інститут енергозбереження та енергоменеджменту потрапив у TOP 10 FORBES!!!

1

Медіа-компанія Forbes Україна опублікувала перший список 100 найкращих факультетів українських ВУЗів. Так, у чотирьох  номінаціях одним з найкращих виявися КПІ ім. Ігоря Сікорського. Наш університет представлений в рейтингу 16 разів, а Інститут енергозбереження та енергоменеджменту потрапив у ТОП 10 Інститутів/факультетів промисловості!!!

ЕНЕРГЕТИЧНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ: СТАН ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ – PEMS’21

9‑11 березня 2021 р. за підтримки ТОВ «Транзишн Текнолоджис Юкрейн», Міністерства освіти та науки України, Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України  та Науково-виробничого комплексу «Укренергозбереження» у КПІ ім. Ігоря Сікорського відбудеться VІІ міжнародна науково-технічна та навчально-методична конференція «ЕНЕРГЕТИЧНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ: СТАН ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ – PEMS’21».

Початок пленарного засідання 10 березня о 10:00 за посиланням: https://meet.google.com/umh-xzot-xaf

З програмою конференції можна ознайомитися тут