Новини

Загальнонаціональний карантин продовжено до 24 квітня

 

Загальнонаціональний карантин, який мав тривати до 3 квітня включно, продовжено на 21 день – до 24 квітня включно. Відповідне рішення Уряд ухвалив сьогодні, 25 березня 2020 року. Таким чином, усі заклади освіти незалежно від форми власності та сфери управління мають продовжити карантинні заходи до відповідного терміну.

У відповідь на це рішення МОН рекомендувало закладам освіти:

Можливість безкоштовно скористатись всесвітньо відомою платформою дистанційного навчання Coursera.org

1

Шановні студенти ІЕЕ!
Адміністрація нашого університету на період карантину надає Вам можливість безкоштовно скористатись всесвітньо відомою платформою дистанційного навчання Coursera.org.
Більше читайте у статті.

РОЗВИТОК ВЗАЄМОВІДНОСИН ЗА ФОРМАТОМ ПРЯМОЇ ВЗАЄМОДІЇ З ВАРШАВСЬКОЇ ПОЛІТЕХНІКОЮ, М. ВАРШАВА, РЕСПУБЛІКА ПОЛЬЩА – ПІДСУМКИ 2019 РОКУ

На початку 2019 р. за форматом прямої взаємодії «ІЕЕ КПІ ім. ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО» - «ВАРШАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА» на кафедрі електропостачання розпочалась українсько-польська співпраця у сфері лібералізації ринків енергії за участі директора ІЕЕ Денисюка С.П. та представників кафедри електропостачання - доц. Стрелкова М.Т., доц. Стрелкової Г.Г. та ст.викл. Деревянко Д.Г.  1

Агітаційна робота ведеться.

Паралельно до офійіних днів відкритих дверей у КПІ ім. Ігоря Сікорського та у Інституті Енергозбереження та Енергоменеджменту співробітниками кафедри електропостачання ведеться активна агітаційна кампанія 2020 року. У цю п'ятницю, 21 лютого 2020р. кафедру відвідали абітурієнти з м. Васильків. Майбутні молодші спеціалісти активно цікавилися напрямами підготовки нашої кафедри. Відвідавши лабораторії "Відновлюваних джерел енергії", центр підготовки енергоменеджерів, лабораторію "монтажу та експлуатації електротехнічного обладнання" та газогенераторну майбутні студенти відзначили високий рівень лабораторного устаткування та виявили зацікавленість напрямами роботи нашої кафедри. Зазначимо, що це вже друга зустріч-екскурсія за останні 2 тижні. Зусиллями директора ІЕЕ Денисюка С.П., завідувача кафедри Попова В.А., а також за активного сприяння Костюка В.О., Ткаченка В.В. та Дерев'янка Д.Г. на кафедрі електропостачання активно ведеться робота з абітурієнтами.

11

Вітаємо наших колег - переможців конкурсу в номінації «Молодий викладач-дослідник-2019»

Рішенням Вченої ради Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут Імені Ігоря Сікорського» переможцями конкурсу в номінації «Молодий викладач-дослідник-2019» по кафедрі електропостачання стали:
- Веремійчук Юрій Андрійович
- Дерев’янко Денис Григорович
- Опришко Віталій Павлович
Вітаємо наших колег та бажаємо їм подальших творчих здобутків у науці.

1

Премія Президента України – молодим науковцям ІЕЕ

13 лютого 2020 року відбулося урочисте нагородження молодих науковців ІЕЕ: робота «Науково-технічні та управлінські підходи до підвищення енергоефективності будівель» отримала Премію Президента України для молодих учених у 2019 р.

1

Гостьові лекції професора Франсіско Гонсалес-Лонгатт з Університету Південно-Східної Норвегії

Упродовж 18-19 лютого 2020 року для студентів Інституту енергозбереження та енергоменеджменту КПІ ім. Ігоря Сікорського проводяться гостьові лекцій професора Франсіско Гонсалес-Лонгатт з Університету Південно-Східної Норвегії за темою "МОДЕЛЮВАННЯ ТА КОМП’ЮТЕРНЕ ПРОГРАМУВАННЯ  ЕНЕРГЕТИЧНИХ СИСТЕМ».

1

Візит професора Франциско Гонсалес-Лонгатт з Університету Південно-Східної Норвегії (Королівство Норвегія)

У зв’язку з реалізацією проекту кредитної мобільності з Університетом Південно-Східної Норвегії (Королівство Норвегія) у рамках програми ЄС «Erasmus +» та виконання завдань спільного міжнародного освітнього проекту «Норвезько – Українське співробітництво з освіти заснованої на наукових дослідженнях в сфері інноваційних, сталих та енергоефективних систем» (ID проекту: CPEA-LT-2016/10044) за програмою «Eurasia» між КПІ ім. Ігоря Сікорського і Університетом Південно-Східної Норвегії  у період з 15 по 22 лютого 2020 року в Інституті енергозбереження та енергоменеджменту відбувається візит професора Франциско Гонсалес-Лонгатт з університету-партнеру.

1

Науково-дослідна практика іноземних студентів

Студенти кафедри електропостачання ІЕЕ, що приїхали до України з різних куточків світу здобувати вищу освіту і навчаються на англомовних програмах підготовки, зараз проходять науково-дослідну практику. Серед завдань   робота  з обладнанням сонячної фотоелектричної станції під керівництвом викладачів кафедри електропостачання ІЕЕ    Юрія Веремійчука та Дениса Дерев'янка.
Сонячну електростанцію потужністю 3,5 кВт було спроектовано і встановленої на даху навчального корпусу № 22 у рамках виконання державної науково-практичної роботи «Дослідження оптимального функціонування інтегрованих систем енергозабезпечення споживачів із застосуванням комплексного акумулювання електричної та теплової енергій» у 2019 році.
 

1

 

Оголошення

20.01.2020 р. о 10.00 в залі засідань Вченої ради  КПІ ім. Ігоря Сікорського  (1 корпус, проспект Перемоги, 37) відбудеться вручення дипломів магістрам- професіоналам  випускникам 2019р. Інституту енергозбереження та енергоменеджменту.

Зустріч директора ІЕЕ Денисюка С.П. та викладачів кафедри електропостачання з дружиною проф., д.т.н. Ковалка М.П.

Відбулася зустріч директора ІЕЕ Денисюка С.П., заступника директора ІЕЕ Ткаченка В.В.,завідувача кафедри електропостачання Попова В.А. та викладачів кафедри електропостачання з дружиною проф., д.т.н. Ковалка М.П. (Голови державного комітету України з енергозбереження, народного депутата України).

 

1

 

Відкриття оновленої експозиції, присвяченої пам’яті Василя Миколайовича

В рамках святкування 100 – річчя з дня народження професора Винославського Василя Миколайовича на кафедрі електропостачання Інституту енергозбереження та енергоменеджменту відбулося відкриття оновленої експозиції, присвяченої пам’яті Василя Миколайовича (аудиторія № 309-а імені завідувача кафедри електропостачання (1955-1988 рр.)  професора Винославського Василя Миколайовича. 1

 

Новий гурток на ІЕЕ

З 13 січня 2020 р. накзом першого проректора КПІ ім. ІГоря Сікорського на кафедрі електропостачання було створено гурток за інтересами студентів «Smart Grid системи з джерелами розосередженої генерації» наукового, науково-технічного спрямування. Під керівництвом старшого викладача кафедри електропостачання, к.т.н., Дерев'янка Д.Г. студенти працюють ще з кінця травня 2019 р. 

За сприяння директора ІЕЕ, Денисюка С.П. підготовані Дерев'янком Д.Г. студенти кафедри електропостачання взяли участь у Оксфордських дебатах чпільно зі студентами Варшавської політехніки. Побажаємо учасникам гуртка творчих здобутків та поглиблення знань у галузі інтелектуальних мереж Smart Grid.

1

 

Колектив кафедри електропостачання щиро вітає своїх співробітників з отриманням звання кандидатів технічних наук.

Колектив кафедри електропостачання щиро вітає своїх співробітників з отриманням звання кандидатів технічних наук.

Бажаємо Вам творчих здобутків та підкорення вершин у Вашій науковій діяльності.

Щиро вітаємо:

1. Філянін Данило Володимирович, асистент кафедри електропостачання, захист дисертації на засіданні спеціалізованої вченої ради К 64.050.06 при НТУ «ХПІ» на здобуття наукового ступення кандидата технічних наук «Методи і засоби інформаційного забезпечення режимів електричних мереж в умовах низької якості електроенергії», за спеціальністю 05.14.02 – електричні станції, мережі та системи. Науковий керівник : Волошко Анатолій Васильович, доктор технічних наук, доцент. Дата захисту: 06 червня 2019 р. о 12.00 у 225 аудиторії ЕК корпуса НТУ «ХПІ».

2. Чернецька Юлія Валентинівна, асистент кафедри електропостачання, захист дисертації на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.002.20 при Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» на тему «Управління ефективністю функціонування систем розподілу електричної енергії в умовах стимулюючого регулювання» на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 05.14.01 – енергетичні системи та комплекси. Дата захисту: 10 жовтня 2019 року. Науковий керівник: к.т.н., доцент Замулко Анатолій Ігорович

 

 

1

 

1

3. Опришко Віталій Павлович, асистент кафедри електропостачання, захист дисертації на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.002.20 при Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» на тему: «Оцінювання ефективності керування попитом в системах електропостачання з активним споживачем» за спеціальністю 05.14.01 – енергетичні системи та комплекси. Дата захисту: 10 жовтня 2019 року.Науковий керівник: Денисюк Сергій Петрович, доктор технічних наук, професор.

     

 

Участь студентів ІЕЕ у Оксфордських дебатах у рамках VI Загальнопольської Конференції Молодих Енергетиків

У цьому році в конференції взяли участь й студенти КПІ ім. Ігоря Сікорського. Окрім презентації та публічних виступів відбулася польсько-українська дискусія на тему: Can modernization of the Energy sector become a flywheel of the whole state economy? 1

V МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ «Системи тепло-, енергопостачання. Енергосервіс. СТЕПЕС. (SHESES’19)»

13 – 15 листопада 2019 року відбудеться п’ята Міжнародна науково-практична конференція «Системи тепло-, енергопостачання. Енергосервіс. СТЕПЕС. (SHESES’19)». Запрошуємо студентів та викладачів кафедри взяти участь у даній конференціїта представити свої наукові здобутки.

Реєстраційну форму можна завантажити тут.

Лист запрошення можна завантажити за посиланнями:

Сторінка 1

Сторінка 2

1

 

Стали відомі списки зарахованих до магістратури з 01 вересня 2019 року за державним замовленням (денна та заочна форма навчання)

Cписки зарахованих за освітніми програмами можна завантадити тут, а саме:

 ОП Системи забезпечення споживачів електричною енергією:

1. Наукова програма підготовки

2. Професійна програма підготовки

3. Заочна програма підготовки

 

 ОП Енергетичний менеджмент та енергоефективні технології:

1. Наукова програма підготовки

2. Професійна програма підготовки

3. Заочна програма підготовки