Матеріально-технічне забезпечення

Матеріально-технічна база кафедри електропостачання нараховує 16 лабораторій і предметних аудиторій. Зокрема, лабораторії «Системи електропостачання», «Електричні апарати», «Обчислювальна техніка та програмування», «Релейний захист та автоматизація енергосистем», «Альтернативні джерела енергії», «Монтаж і експлуатація електротехнічного обладнання», «Основи метрології та електричних вимірювань», «Облік споживання та генерації електричної енергії» тощо. Матеріальне забезпечення лабораторій періодично оновлюється, наприклад: для лабораторії «Релейний захист та автоматизація енергосистем» придбано випробувальний комплекс «RPAT-124» і низку сучасних електронних реле; для лабораторії «Системи електропостачання» передано демонстраційний макет повітряних ліній і зразки використання з’єднувальних муфт, передано стабілізатор напруги NIK STV-06 і пристрій АВР NIK ATS-20; для лабораторії «Обчислювальна техніка та програмування» передано 35 TFT моніторів Philips 22”. Окрім Лабораторій кафедри студенти мають доступ до матеріально-технічної частини КПІ ім. Ігоря Сікорського.

У даному відео професор кафедри електропостачання Володимир ПОПОВ ознайомить з лабораторіями та освітніми програмами кафедри:

Більш детально про лабораторний фонд кафедри за посиланням.

Також у рамках підготовки студентів за ОП "Енергетичний менеджмент та енергоефективні технології" у навчальному процесі використовується матеріально-технічна база НН ІЕЕ.

Більш детально про матеріально-технічну базу КПІ ім. Ігоря Сікорського котра використовується у навчальному процесі за обома освітніми програмами у відео: