Наразі українська спільнота стрімко обговорює академічну доброчесність та важливість її дотримання студентами, викладачами, вченими й науковцями. Сучасні технології та розробки націлені на полегшення зусиль та зменшення навантаження на людину, але думки науковців щодо користі від чергових технологічних проривів різняться. З появою штучних інтелектів, зокрема chatGPT, який спричинив резонанс у мережі, можна стверджувати про імовірну перебудову освітнього процесу, не тільки в КПІ, а й у світі в цілому. Тому департамент організації освітнього процесу, (https://osvita.kpi.ua/) Департамент навчально-виховної роботи (https://dnvr.kpi.ua/) та Бібліотека КПІ (https://www.library.kpi.ua/) запрошують усю університетську спільноту долучитися до відкритого обговорення «вища освіта vs chatGPT».
Українським винахідникам та науковцям завжди надавали високу цінність у світовій спільноті саме за їх унікальні досягнення, теорії, рішення тощо. Ми маємо зробити все залежне, аби цей факт залишався дійсним. І багато чого залежить від молодого покоління учнів та студентів, що тільки мріють про статтю в Scopus чи Web of Science. Поняття академічної доброчесності має стати основою побудови нашої системи освіти. Це тривалий процес, але точно можна сказати, що він уже розпочався і набирає обертів.
Реєстрація за посиланням (https://forms.gle/WVoyq3Aa85cWZDcj8). (https://forms.gle/TpaTc2a9hbP9bWnr8)
Модератор дискусії: Анатолій Мельниченко, кандидат філософських наук, проректор з навчальної роботи КПІ ім. Ігоря Сікорського
Коли: 6 квітня о 16:00
Де: • дедлайн реєстрації - 12:00 6 квітня;
• Zoom (посилання для входу в конференцію буде надіслано в день заходу).
ДНВР на фейсбук (https://www.facebook.com/kpi.dnvr/) | телеграм. (https://t.me/dnvr_31) З питаннями сюди. (http://t.me/dnvr_team_bot) Успіхів!