Навчальний візит групи студентів ІЕЕ до Німеччини: перебування в Університеті прикладних наук Дортмунда

У рамках реалізації проекту «Навчальний візит групи українських студентів до Німеччини: німецько-українське співробітництво задля практично-орієнтованої та новітньої освіти інженерів-електротехніків» (Project ID 57481265), що виконується Інститутом енергозбереження та енергоменеджменту (ІЕЕ) КПІ ім. Ігоря Сікорського за фінансової підтримки Німецької служби академічних обмінів (DAAD), 25-26.06.2019 р. було передбачено відвідування інформаційних зустрічей, предметно-орієнтованих семінарів, лекційних та практичних занять в Університеті прикладних наук Дортмунда (FH Dortmund).

Програму перебування в FH Dortmund організувала професорка Ян Лю (Prof. Dr.-Ing. Yan Liu), яка в своєму університеті також відповідає за міжнародне співробітництво на рівні Факультету інформаційних технологій та електроенергетики.

25.06.2019 р. проф. Ян Лю запросила студентів ІЕЕ приєднатися до свого практичного та лекційного занять з дисципліни «Інженерні системи контролю», провела інформаційну зустріч для представлення бакалаврської програми підготовки за спеціалізацією «Економіка енергетики» і магістерської програми – «Системи енергетики», а також провела екскурсію лабораторіями факультету.

 

1

 

1111

26.06.2019 р. студенти ІЕЕ відвідали лекційні заняття професора Ніка Раабе (Prof. Dr.-Ing. Nick Raabe) з дисципліни «Спеціальні електричні машини» та професора Мартіна Кіеля (Prof. Dr.-Ing. Martin Kiel) з дисципліни «Відновлювальні джерела енергії». Професор Холгер Крафт (Prof. Dr. Holger Kraft) провів інформаційну зустріч, присвячену бакалаврській програмі підготовки студентів за спеціалізацією «Електроенергетика». А у другій половині дня студенти ІЕЕ КПІ ім. Ігоря Сікорського мали змогу поспілкуватися зі студентами FH Dortmund у неформальній дружній обстановці.

1

 

1

 

1

 

1

Представники ІЕЕ КПІ ім. Ігоря Сікорського та FH Dortmund висловили спільний інтерес до подальшого співробітництва, зокрема і в рамках участі в програмі Європейського Союзу «Еразмус+», що підтримує глобальну академічну мобільність.

 

Теґи