З 12 по 14 травня 2020 року проходить VII Міжнародна конференція IEEE «2020 IEEE on Energy Smart Systems» («2020 IEEE ESS»).
Конференція «2020 IEEE ESS» проходить як віртуальна конференція в дистанційному асинхронному режимі.
Організатори конференції «2020 IEEE ESS»: ІЕЕЕ Українська секція, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Інститут електродинаміки НАН України, Гданський політехнічний університет (Польща), ІЕЕЕ KPI Студентське відділення.
Голова Оргкомітету конференції: проф. Сергій Денисюк, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».
Почесні голови конференції:
Юрій Якименко, перший проректор Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут», академік НАН України;
Олександр Кириленко, академік-секретар Відділення ФТПЕ НАН України, директор Інституту електродинаміки НАН України, академік НАН України.
На конференції представдено 82 доповіді від авторів з 14 країн: України, Великобританії, Єгипту, Індії, Іспанії, Йорданії, Канади, Латвії, Мексики, Молдови, Норвегії, Об'єднаних Арабських Еміратів, Польщі та Чехії.
Конференція IEEE «2020 IEEE ESS» присвячена науковим, технічним та економічним проблемам побудови енергетичних інтелектуальних систем – Smart Grid, які відіграють все більш важливу роль у підвищенні енергоефективності в Україні.
Енергетичні інтелектуальні системи стали вектором енергетичної політики у багатьох країнах. Створення енергетичних інтелектуальних систем – це модернізація всього комплексу генерації та доставки електроенергії за рахунок вдосконаленого керування, захисту, оптимізації елементів енергосистем у їх взаємозв'язку (від централізованої та розосередженої генерації, передачі електроенергії на високій напрузі та її розподілу, реалізації системи автоматизованого моніторингу та керування для кінцевих споживачів).
Energy Smart Systems забезпечують більш високу продуктивність електромережі, що підвищує надійність та ефективність всієї системи, регулюючи споживання, здійснюючи моніторинг та динамічне керування двонаправленими потоками енергії в режимі реального часу.
Використання Smart-енергетичних технологій забезпечує вдосконалене пристосування до динамічного характеру систем гнучкої генерації, зокрема, розосереджених систем генерацій з відновлюваними джерелами енергії, її акумулювання та ефективне викорстання.
Основні розділи конференції:
– інтелектуальна енергетика та енергетична інженерія;
– системи відновлюваної енергії та розосереджена генерації;
– інтелектуальні міста та будівлі;
– інтелектуальні енергетичні системи промисловості та активні споживачі;
– енергетична політика, ринки та перспективи інтелектуальних енергетичних систем.
Представлені матеріали конференції глибоко вивчають та вирішують проблеми, пов'язані з переходом від традиційної енергетичної моделі до нової інноваційної моделі, враховуючи що такий енергетичний перехід призведе до значних технологічних, економічних та соціальних змін в паливно-енергетичному секторі.
Конференція «2020 IEEE Energy Smart Systems» – це міжнародний форум, на якому науковці та проектувальники і виробничники мають змогу представити нові результатами досліджень, отримати новий досвід у сфері побудови та експлуатації Energy Smart Systems, налагодити плідні взаємовигідні контакти.
На сайті ІЕЕ КПІ імені Ігоря Сікорського https://iee.kpi.ua/ та сайті конференції «2020 IEEE Energy Smart Systems» http://ess.ieee.org.ua/ відкрито доступ всіх бажаючих взяти участь у роботі конференція «2020 IEEE Energy Smart Systems».
Оргкомітет конференції
«2020 IEEE Energy Smart Systems»