Новини

Навчальний візит групи студентів ІЕЕ до Німеччини: перебування в Університеті прикладних наук Дортмунда

У рамках реалізації проекту «Навчальний візит групи українських студентів до Німеччини: німецько-українське співробітництво задля практично-орієнтованої та новітньої освіти інженерів-електротехніків» (Project ID 57481265), що виконується Інститутом енергозбереження та енергоменеджменту (ІЕЕ) КПІ ім. Ігоря Сікорського за фінансової підтримки Німецької служби академічних обмінів (DAAD), 25-26.06.2019 р. було передбачено відвідування інформаційних зустрічей, предметно-орієнтованих семінарів, лекційних та практичних занять в Університеті прикладних наук Дортмунда (FH Dortmund).

Програму перебування в FH Dortmund організувала професорка Ян Лю (Prof. Dr.-Ing. Yan Liu), яка в своєму університеті також відповідає за міжнародне співробітництво на рівні Факультету інформаційних технологій та електроенергетики.

25.06.2019 р. проф. Ян Лю запросила студентів ІЕЕ приєднатися до свого практичного та лекційного занять з дисципліни «Інженерні системи контролю», провела інформаційну зустріч для представлення бакалаврської програми підготовки за спеціалізацією «Економіка енергетики» і магістерської програми – «Системи енергетики», а також провела екскурсію лабораторіями факультету.

 

1

 

СТАРТУВАВ НАВЧАЛЬНИЙ ВІЗИТ ГРУПИ СТУДЕНТІВ ІЕЕ ДО НІМЕЧЧИНИ

Інститут енергозбереження та енергоменеджменту (ІЕЕ) КПІ ім. Ігоря Сікорського за фінансової підтримки Німецької служби академічних обмінів (DAAD) отримав можливість реалізувати проект «Навчальний візит групи українських студентів до Німеччини: німецько-українське співробітництво задля практично-орієнтованої та новітньої освіти інженерів-електротехніків» [http://io.iee.kpi.ua/uk/node/387] (Project ID 57481265). 1

10 ЧЕРВНЯ 2019 РОКУ РОЗПОЧАЛА РОБОТУ ПЕРША МІЖНАРОДНА ОСВІТНЬО-ПРАКТИЧНА ЛІТНЯ ШКОЛА АНГЛОМОВНОГО ВИКЛАДАННЯ ЗА ТЕМОЮ ««ІННОВАЦІЙНІ СТАЛІ ЕНЕРГЕТИЧНІ СИСТЕМИ ТА ЕНЕРГОЕФЕКТИВНИЙ РОЗВИТОК»

10 червня в Інституті енергозбереження та енергоменеджменту Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» розпочала роботу перша Міжнародна освітньо-практична літня школа англомовного викладання за темою «Інноваційні сталі енергетичні системи та енергоефективний розвиток». Літня школа триватиме з 10 по 23 червня 2019 р.

1

У Інституті Енергозбереження та Енергоменеджменту відбулися Оксфордські дебати

В рамках проведення міжніродної конференції «Енергетичний менеджмент: стан та перспективи розвитку – PEMS’19» під патронатом директора Інституту енергозбереження та енергоменеджменту Денисюка Сергія Петровича було проведено перші на ІЕЕ Оксфордські дебати.

1

Зустріч зі старшим радником відділу досліджень та інтернаціоналізації Університету Південно-Східної Норвегії паном Тор-Егіль Ейде з питань мобільності за програмою "ERASMUS+"

30 травня 2019 року в Інституті енергозбереження та енергоменеджменту в рамках участі у «Міжнародному тижні тренінгу для університетів-партнерів за програмоюкредитної мобільності "ERASMUS+"», що проводиться в КПІ ім. Ігоря Сікорського, відбулась зустріч з представником Університету Південно-Східної Норвегії (Королівство Норвегія) паном Тор-Егіль Ейдестаршим радником відділу досліджень та інтернаціоналізації(Кампус Вестфолд).

1

П’ята Міжнародна спеціалізована виставка «Сучасність. Енерго-збереження. Технології. (СЕТ – 2019)» 13-14.06.2019

В рамках виставки відбудуться такі заходи: а) незалежне оцінювання учасниками експонентів* в трьох категоріях, а саме: - «Краще оформлення виставкового стенду»; - «Корисність. Доступність. Актуальність»; - «Краща презентація «Якість обслуговування під час заходу»; б) демонстрація «Visual real project» (за окремим сценарієм для партнерів та спонсорів); в) конкурс «Українське – найкраще» (від місцевих виробників ковбасних виробів та молочної продукції). Відзначення заохочувальними призами від виробників продукції. Будуть підведені підсумки обласних конкурсів** : 1) дитячої творчості: - «Енергозбереження – очима дітей»; - «Енерго-ефективність – в творчості дітей»; - «Відходам – друге життя». 2) фотоконкурсу «Енергоефективне місто (район, масив, будинок)».

Підписання Меморандуму про співробітництво між Асоціацією органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад» та Інститутом енергозбереження та енергоменеджменту

16 травня 2019 року відбулося підписання Меморандуму  про співробітництво між Асоціацією органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад» та Інститутом енергозбереження та енергоменеджменту Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

ПЕРШІ РЕЗУЛЬТАТИ ФОРМАТУ ПРЯМОЇ ВЗАЄМОДІЇ «ІЕЕ КПІ ім. ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО» – «ВАРШАВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ» У СФЕРІ ЛІБЕРАЛІЗАЦІЇ РИНКІВ ЕНЕРГІЇ

У рамках співпраці за освітніми та науковими напрямами у форматі прямої взаємодії між ІЕЕ КПІ ім. Ігоря Сікорського та Варшавським політехнічним університетом у квітні - травні 2019 року проф. Конрада Свирскі з Варшавського політехнічного університету прочитав на кафедрі електропостачання ІЕЕ цикл з трьох гостьових лекцій на тему "Новий європейський ринок електроенергії – досвід для України". 1

 

Літня школа в Сіанському університеті Цзяотун

9-18 липня 2019 р. на базі Сіанського університету Цзяотун (Китайська Народна Республіка) буде проведено літню школу. Цільова аудиторія: викладачі ІЕЕ, студенти другого та третього рівнів вищої освіти, що добре володіють англійською мовою і навчаються за спеціальностями «141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», «144 Теплоенергетика». Кінцевий термін подання заявки: 30.05.2019.

АНОНС: ПРОДОВЖЕННЯ ФОРМАТУ ПРЯМОЇ ВЗАЄМОДІЇ «ІЕЕ КПІ ім. ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО» - «ВАРШАВСЬКІЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ» У СФЕРІ ЛІБЕРАЛІЗАЦІЇ РИНКІВ ЕНЕРГІЇ

У рамках співпраці за освітніми та науковими напрямами у форматі прямої взаємодії «ІЕЕ КПІ ім. Ігоря Сікорського» - «Варшавській політехнічний університет» 15 травня 2019 року на кафедрі електропостачання буде продовжено читання циклу лекцій проф. Конрада Свирскі за тематикою "Новий європейський ринок електроенергії - досвід для України". Читання циклу лекцій було розпочате проф. Конрадом Свирскі в ІЕЕ КПІ ім. Ігоря Сікорського 16 квітня 2019 року (дивіться попередній анонс).

ІНОВАЦІЙНЕ МИСЛЕННЯ – ОСНОВА СУЧАСНОЇ ПРОФЕСІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

В рамка співпраці компанії ДТЕК з КПІ ім. Ігоря Сікорського студенти кафедри електропостачання Гліба Дмитро, Закревський Михайло,  Кузнецов Кирило, Лило Іван, Лях Володимир та Фролов Іван взяли участь у тренінгу  «Іноваціоність», який проводив Андрій Носовський - бізнес тренер Академії ДТЕК, головний технолог відділу з  операційного покращання.

1

Підписано Меморандум про взаєморозуміння з Університетом прикладних наук Гамма-Ліпштадта

17 квітня 2019 р. було підписано Меморандум про взаєморозуміння стосовно співпраці між КПІ ім. Ігоря Сікорського, Інститутом енергозбереження та енергоменеджменту та Університетом прикладних наук Гамма-Ліпштадта, що засвідчив зацікавленість обох навчальних закладів у взаємодії задля розвитку наукової та інноваційної діяльності в освіті.

Вітаємо Федіну Олександру з перемогою у Всеукраїнській студентській олімпіаді з енергетичного менеджменту

В КПІ ім. Ігоря Сікорського на базі Інституту енергозбереження та енергоменеджменту з 15 по 17 квітня 2019 р. проводилась за наказом Міністерства освіти та науки України Всеукраїнська студентська олімпіада з енергетичного менеджменту. В олімпіаді прийняли участь 10 провідних ВНЗ України. Олімпіада проводилася зі спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка (спеціалізація «Енергетичний менеджмент та енергоефективність») та спеціальності 144 Теплоенергетика (спеціалізація «Енергетичний менеджмент та інжиніринг»). Кількість студентів, які приймали участь в Олімпіаді складала 30 осіб. 1

Віце-прем’єр міністр України Геннадій Зубко читав лекцію для студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського

11 квітня у КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся урочистий захід «Вищі навчальні заклади – платформа для підготовки висококваліфікованих енергоаудиторів». Його було проведено в рамках реалізації проекту «Підтримка національного Фонду енергоефективності та програми екологічних реформ (S21) в Україні». 1

Публічний виступ студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського в Солом’янській районній місті Києві адміністрації

Згідно з Договором про співробітництво між Управлінням житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації та Інститутом енергозбереження та енергоменеджменту Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» № 1 від 28.10.2016 року 10 квітня 2019 року відбувся публічний захист кращих курсових проектів з енергетичного аудиту закладів Солом’янського району.