Новини

Оголошення

20.01.2020 р. о 10.00 в залі засідань Вченої ради  КПІ ім. Ігоря Сікорського  (1 корпус, проспект Перемоги, 37) відбудеться вручення дипломів магістрам- професіоналам  випускникам 2019р. Інституту енергозбереження та енергоменеджменту.

Зустріч директора ІЕЕ Денисюка С.П. та викладачів кафедри електропостачання з дружиною проф., д.т.н. Ковалка М.П.

Відбулася зустріч директора ІЕЕ Денисюка С.П., заступника директора ІЕЕ Ткаченка В.В.,завідувача кафедри електропостачання Попова В.А. та викладачів кафедри електропостачання з дружиною проф., д.т.н. Ковалка М.П. (Голови державного комітету України з енергозбереження, народного депутата України).

 

1

 

Відкриття оновленої експозиції, присвяченої пам’яті Василя Миколайовича

В рамках святкування 100 – річчя з дня народження професора Винославського Василя Миколайовича на кафедрі електропостачання Інституту енергозбереження та енергоменеджменту відбулося відкриття оновленої експозиції, присвяченої пам’яті Василя Миколайовича (аудиторія № 309-а імені завідувача кафедри електропостачання (1955-1988 рр.)  професора Винославського Василя Миколайовича. 1

 

Новий гурток на ІЕЕ

З 13 січня 2020 р. накзом першого проректора КПІ ім. ІГоря Сікорського на кафедрі електропостачання було створено гурток за інтересами студентів «Smart Grid системи з джерелами розосередженої генерації» наукового, науково-технічного спрямування. Під керівництвом старшого викладача кафедри електропостачання, к.т.н., Дерев'янка Д.Г. студенти працюють ще з кінця травня 2019 р. 

За сприяння директора ІЕЕ, Денисюка С.П. підготовані Дерев'янком Д.Г. студенти кафедри електропостачання взяли участь у Оксфордських дебатах чпільно зі студентами Варшавської політехніки. Побажаємо учасникам гуртка творчих здобутків та поглиблення знань у галузі інтелектуальних мереж Smart Grid.

1

 

Колектив кафедри електропостачання щиро вітає своїх співробітників з отриманням звання кандидатів технічних наук.

Колектив кафедри електропостачання щиро вітає своїх співробітників з отриманням звання кандидатів технічних наук.

Бажаємо Вам творчих здобутків та підкорення вершин у Вашій науковій діяльності.

Щиро вітаємо:

1. Філянін Данило Володимирович, асистент кафедри електропостачання, захист дисертації на засіданні спеціалізованої вченої ради К 64.050.06 при НТУ «ХПІ» на здобуття наукового ступення кандидата технічних наук «Методи і засоби інформаційного забезпечення режимів електричних мереж в умовах низької якості електроенергії», за спеціальністю 05.14.02 – електричні станції, мережі та системи. Науковий керівник : Волошко Анатолій Васильович, доктор технічних наук, доцент. Дата захисту: 06 червня 2019 р. о 12.00 у 225 аудиторії ЕК корпуса НТУ «ХПІ».

2. Чернецька Юлія Валентинівна, асистент кафедри електропостачання, захист дисертації на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.002.20 при Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» на тему «Управління ефективністю функціонування систем розподілу електричної енергії в умовах стимулюючого регулювання» на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 05.14.01 – енергетичні системи та комплекси. Дата захисту: 10 жовтня 2019 року. Науковий керівник: к.т.н., доцент Замулко Анатолій Ігорович

 

 

1

 

1

3. Опришко Віталій Павлович, асистент кафедри електропостачання, захист дисертації на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.002.20 при Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» на тему: «Оцінювання ефективності керування попитом в системах електропостачання з активним споживачем» за спеціальністю 05.14.01 – енергетичні системи та комплекси. Дата захисту: 10 жовтня 2019 року.Науковий керівник: Денисюк Сергій Петрович, доктор технічних наук, професор.

     

 

Участь студентів ІЕЕ у Оксфордських дебатах у рамках VI Загальнопольської Конференції Молодих Енергетиків

У цьому році в конференції взяли участь й студенти КПІ ім. Ігоря Сікорського. Окрім презентації та публічних виступів відбулася польсько-українська дискусія на тему: Can modernization of the Energy sector become a flywheel of the whole state economy? 1

V МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ «Системи тепло-, енергопостачання. Енергосервіс. СТЕПЕС. (SHESES’19)»

13 – 15 листопада 2019 року відбудеться п’ята Міжнародна науково-практична конференція «Системи тепло-, енергопостачання. Енергосервіс. СТЕПЕС. (SHESES’19)». Запрошуємо студентів та викладачів кафедри взяти участь у даній конференціїта представити свої наукові здобутки.

Реєстраційну форму можна завантажити тут.

Лист запрошення можна завантажити за посиланнями:

Сторінка 1

Сторінка 2

1

 

Стали відомі списки зарахованих до магістратури з 01 вересня 2019 року за державним замовленням (денна та заочна форма навчання)

Cписки зарахованих за освітніми програмами можна завантадити тут, а саме:

 ОП Системи забезпечення споживачів електричною енергією:

1. Наукова програма підготовки

2. Професійна програма підготовки

3. Заочна програма підготовки

 

 ОП Енергетичний менеджмент та енергоефективні технології:

1. Наукова програма підготовки

2. Професійна програма підготовки

3. Заочна програма підготовки

Стали відомі рейтингові списки вступників до магістратури!!!

Рейтингові списки за освітніми програмами можна завантадити тут, а саме:

 ОП Системи забезпечення споживачів електричною енергією:

1. Наукова програма пілготовки

2. Професійна програма пілготовки

3. Заочна програма пілготовки

 

 ОП Енергетичний менеджмент та енергоефективні технології:

1. Наукова програма пілготовки

2. Професійна програма пілготовки

3. Заочна програма пілготовки

Навчальний візит групи студентів ІЕЕ до Німеччини: перебування в Університеті прикладних наук Дортмунда

У рамках реалізації проекту «Навчальний візит групи українських студентів до Німеччини: німецько-українське співробітництво задля практично-орієнтованої та новітньої освіти інженерів-електротехніків» (Project ID 57481265), що виконується Інститутом енергозбереження та енергоменеджменту (ІЕЕ) КПІ ім. Ігоря Сікорського за фінансової підтримки Німецької служби академічних обмінів (DAAD), 25-26.06.2019 р. було передбачено відвідування інформаційних зустрічей, предметно-орієнтованих семінарів, лекційних та практичних занять в Університеті прикладних наук Дортмунда (FH Dortmund).

Програму перебування в FH Dortmund організувала професорка Ян Лю (Prof. Dr.-Ing. Yan Liu), яка в своєму університеті також відповідає за міжнародне співробітництво на рівні Факультету інформаційних технологій та електроенергетики.

25.06.2019 р. проф. Ян Лю запросила студентів ІЕЕ приєднатися до свого практичного та лекційного занять з дисципліни «Інженерні системи контролю», провела інформаційну зустріч для представлення бакалаврської програми підготовки за спеціалізацією «Економіка енергетики» і магістерської програми – «Системи енергетики», а також провела екскурсію лабораторіями факультету.

 

1

 

СТАРТУВАВ НАВЧАЛЬНИЙ ВІЗИТ ГРУПИ СТУДЕНТІВ ІЕЕ ДО НІМЕЧЧИНИ

Інститут енергозбереження та енергоменеджменту (ІЕЕ) КПІ ім. Ігоря Сікорського за фінансової підтримки Німецької служби академічних обмінів (DAAD) отримав можливість реалізувати проект «Навчальний візит групи українських студентів до Німеччини: німецько-українське співробітництво задля практично-орієнтованої та новітньої освіти інженерів-електротехніків» [http://io.iee.kpi.ua/uk/node/387] (Project ID 57481265). 1