Новини

Інститут енергозбереження та енергоменеджменту (ІЕЕ) запрошує всіх охочих на День відкритих дверей ІЕЕ онлайн!

Цікавишся темою енергетики або геоінженерії? Не байдужий до інтелектуальних систем енергоспоживання (Smart Grid) та енергетичного менеджменту (ISO 50001)? Бажаєш опанувати ІТ–технологіЇ автоматизованих електромеханічних систем та отримати можливість приняти участь в проєктуванні підземних об'єктів та комплексів міст? Якщо так, то завітайте на День відкритих дверей ІЕЕ.

 Під час зустрічі ви дізнаєтесь: • Вимоги до вступу в 2022; • Які предмети вивчають наші студенти; • Де і ким працюють випускники інституту; • Про програму подвійного диплому за кордоном; • Про студентське життя, гуртожиток та активності в ІЕЕ. МАЄШ ЗАПИТАННЯ - ОТРИМАЄШ ВІДПОВІДІ

ІЕЕ готує за такими спеціальностями: • 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка • 144 Теплоенергетика • 184 Гірництво

Реєстрація за посиланням.

Детальніше про подію в чаті для абітурієнтів ІЕЕ Коли: 27.11.2021 о 12-00

 

Де: Zoom (Ідентифікатор конференції: 769 0286 5790 Код доступу: uAAi6x) 

1

 

Відкрита лекція д.т.н., професора Волошка Анатолія Васильовича.

23 листопаду 2021 року в 12-20 відбудеться відкрита лекція д.т.н., професора Волошка Анатолія Васильовича. Група ОН-11мп та ОН-11мн. Дисципліна «Системи моніторингу, обліку та керування енерговикористанням». Тема «Методи керування електроспоживанням за допомогою споживачів-регуляторів». Лекція буде проходити в ZOOM: Id 7294369424 Код: ZjR2n5.

УВАГА! Ректорський контроль 3 курс (2021).

Шановні студенти! Інформую вас, що на виконання наказу Ректора №1-127 від 26 вересня 2005 року «Про комплексний моніторинг якості підготовки фахівців в НТУУ «КПІ» та розпорядження №5-75 від 14 вересня 2007 року Інститутом моніторингу якості освіти (ІМЯО) КПІ ім. Ігоря Сікорського дистанційно буде проводитись Комплексний моніторинг якості довгострокових залишкових знань з іноземної мови студентів 3 курсу (всі групи).  Дата проведення: 15 листопада 2021 року. Час проведення: 16:15 -18:00. Місце проведення: дистанційно на сайті http://is.eqmi.kpi.ua/login/index.php Список студентів, які приймають участь в ректорському контролі з іноземної мови всередині статті.

ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ

До 19 листопада 2021 р. триває громадське обговорення проєкту оновленої освітньо-наукової програми «Енергетичний менеджмент, електропостачання та інжиніринг електротехнічних комплексів» підготовки магістрів у навчально-науковому Інституті енергозбереження та енергоменеджменту за спеціальністю 141-«Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка».

З ОНП можна ознайомитися за посиланням.

IV науково-технічна конференція магістрантів

17-18 листопада 2021 року відбудеться IV науково-технічна конференція магістрантів, присвячена 75-річчю ІЕЕ у дистанційному режимі.

Запрошуємо магістрів першого та другого року навчання до участі у Конференції.

За додаткоовою інформацією звертайтеся до доцента кафедри Закладного Олега Олександровича.

Перші випускники за програмою подвійного диплому

З 2019 року у КПІ ім. Ігоря Сікорського діє програма подвійного диплому спільно з Варшавським технологічним університетом / Warsaw university of technology (WUT) у рамках виконання проєкту у сфері освіти «Підготовка та впровадження програми спільного навчання другого ступеня – «Електроенергетика нового покоління та енергетичні ринки».

Перші випускники даного міжнародного проєкту: Катерина Батюта, Павло Лавринович, Михайло Рибій, Ольга Романченко та Владислав Усатенко раніше отримали дипломи магістрів КПІ ім. Ігоря Сікорського, а 12 листопада відбулося урочисте вручення їм дипломів Варшавської політехніки. 

Ректорський контроль

До уваги студентів 1 курсу та їх кураторів!

Повідомляємо, що задля виконання наказу Ректора НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» №1-240 від 14 серпня 2014 року, 11 жовтня 2021 року з 16:15 до 18:00 відбудеться онлайн тестування (Ректорський контроль) якості залишкових шкільних знань студентів 1 курсу. Тестування буде проводитись на спеціалізованій платформі за посиланням http://is.eqmi.kpi.ua/login/index.php. Логіни та паролі, а також інструкція щодо доступу в систему тестування будуть згодом. Прохання до кураторів 1 курсу повідомити про захід студентів своєї групи.

З ЮВІЛЕЄМ ЛАРИСО ІВАНІВНО!!!

Шановна Ларисо Іванівно.

Колектив кафедри електропостачання вітає Вас у цей світлий та погожий день з ювілеєм.

Зичимо здоров'я та довголіття. Ваші друзі та колеги бажають Вам лише свілих та теплих днів, радіти життю та нехай життєві негаразди минають Ваш поріг.

 

1
1

 

Списки зарахованих до магістратури з 01 вересня 2021 року за державним замовленням (денна та заочна форма навчання)

        Освітньо-наукова програма підготовки (денна форма навчання)


ФАКУЛЬТЕТ СПЕЦІАЛЬНІСТЬ ОСВІТНЯ ПРОГРАМА
Інститут енергозбереження та енергоменеджменту 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка Енергетичний менеджмент та енергоефективні технології

Списки рекомендованих до зарахування до магістратури з 01 вересня 2021 року за державним замовленням (денна та заочна форма навчання)

Освітньо-наукова програма підготовки (денна форма навчання)


ФАКУЛЬТЕТ СПЕЦІАЛЬНІСТЬ ОСВІТНЯ ПРОГРАМА
Інститут енергозбереження та енергоменеджменту 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка Енергетичний менеджмент та енергоефективні технології
Інститут енергозбер

Консультація щодо ФВІ та вступу до магістратури

Завтра, 21 липня 2021р. о 15:00, планується проведення онлайн консультації для вступників до магістратури.

Порядок денний
1. Організація проведення екзамену
2. Вимоги до відповідей на питання, за змістом і за структурою
3. Особливості навчання в магістратурі ( характеристики дисциплін)

Долучитися можна за посиланням:

meet.google.com/cxk-nauy-hqv

НЕ ПРОПУСТІТЬ!!! Консультація до ЄВІ вже цього понеділка!!!

Цього понеділка (28 червня 2021 р.) об 11:00 відбудеться онлайн консультація щодо підготовки до ЄВІ. Проводити консультацію буде Кравченко Тетяна Василівна. 

Долучитися можна за посиланням: https://us04web.zoom.us/j/3838930306?pwd=MzkrNHdjNjh0anVxNEROS1JudklVdz09

Успіхів!

1

 

ДУАЛЬНА ОСВІТА НА КАФЕДРІ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ З ДТЕК

Якщо ти хочеш навчатися та паралельно освоювати професію разом з фахівцями ДТЕК, то в тебе є така можливість на кафедрі електропостачання у рамках дуальної освіти. Якщо станом на 1 вересня 2021 р. - ти студент випускного курсу бакалаврату чи магістратури, то ти маєш усі шанси паралельно навчанню на кафедрі електропостачання, - навчатися і працювати у ДТЕК отримуючи при цьому офіційну зарплатню.

Зацікавився? Тоді заповни анкету для участі у відборі на навчання за даною формою.

Минулої п'ятниці 18 червня відбулася зустріч представників кафедри електропостачання, студентів та представника ДТЕК Руслана Данченка. Хочеш дізнатися більше, - клікай та дивися відео зустрічі. 

1