Новини

АНОНС: ПРОДОВЖЕННЯ ФОРМАТУ ПРЯМОЇ ВЗАЄМОДІЇ «ІЕЕ КПІ ім. ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО» - «ВАРШАВСЬКІЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ» У СФЕРІ ЛІБЕРАЛІЗАЦІЇ РИНКІВ ЕНЕРГІЇ

У рамках співпраці за освітніми та науковими напрямами у форматі прямої взаємодії «ІЕЕ КПІ ім. Ігоря Сікорського» - «Варшавській політехнічний університет» 15 травня 2019 року на кафедрі електропостачання буде продовжено читання циклу лекцій проф. Конрада Свирскі за тематикою "Новий європейський ринок електроенергії - досвід для України". Читання циклу лекцій було розпочате проф. Конрадом Свирскі в ІЕЕ КПІ ім. Ігоря Сікорського 16 квітня 2019 року (дивіться попередній анонс).

ІНОВАЦІЙНЕ МИСЛЕННЯ – ОСНОВА СУЧАСНОЇ ПРОФЕСІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

В рамка співпраці компанії ДТЕК з КПІ ім. Ігоря Сікорського студенти кафедри електропостачання Гліба Дмитро, Закревський Михайло,  Кузнецов Кирило, Лило Іван, Лях Володимир та Фролов Іван взяли участь у тренінгу  «Іноваціоність», який проводив Андрій Носовський - бізнес тренер Академії ДТЕК, головний технолог відділу з  операційного покращання.

1

Підписано Меморандум про взаєморозуміння з Університетом прикладних наук Гамма-Ліпштадта

17 квітня 2019 р. було підписано Меморандум про взаєморозуміння стосовно співпраці між КПІ ім. Ігоря Сікорського, Інститутом енергозбереження та енергоменеджменту та Університетом прикладних наук Гамма-Ліпштадта, що засвідчив зацікавленість обох навчальних закладів у взаємодії задля розвитку наукової та інноваційної діяльності в освіті.

Вітаємо Федіну Олександру з перемогою у Всеукраїнській студентській олімпіаді з енергетичного менеджменту

В КПІ ім. Ігоря Сікорського на базі Інституту енергозбереження та енергоменеджменту з 15 по 17 квітня 2019 р. проводилась за наказом Міністерства освіти та науки України Всеукраїнська студентська олімпіада з енергетичного менеджменту. В олімпіаді прийняли участь 10 провідних ВНЗ України. Олімпіада проводилася зі спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка (спеціалізація «Енергетичний менеджмент та енергоефективність») та спеціальності 144 Теплоенергетика (спеціалізація «Енергетичний менеджмент та інжиніринг»). Кількість студентів, які приймали участь в Олімпіаді складала 30 осіб. 1

Віце-прем’єр міністр України Геннадій Зубко читав лекцію для студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського

11 квітня у КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся урочистий захід «Вищі навчальні заклади – платформа для підготовки висококваліфікованих енергоаудиторів». Його було проведено в рамках реалізації проекту «Підтримка національного Фонду енергоефективності та програми екологічних реформ (S21) в Україні». 1

Публічний виступ студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського в Солом’янській районній місті Києві адміністрації

Згідно з Договором про співробітництво між Управлінням житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації та Інститутом енергозбереження та енергоменеджменту Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» № 1 від 28.10.2016 року 10 квітня 2019 року відбувся публічний захист кращих курсових проектів з енергетичного аудиту закладів Солом’янського району.

АНОНС: ФОРМАТ ПРЯМОЇ ВЗАЄМОДІЇ «ІЕЕ КПІ ІМ. ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО» - «ВАРШАВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ» У СФЕРІ ЛІБЕРАЛІЗАЦІЇ РИНКІВ ЕНЕРГІЇ

У рамках співпраці за освітніми та науковими напрямами у форматі прямої взаємодії «ІЕЕ КРІ ім. Ігоря Сікорського» - «Варшавський політехнічний університет» у сфері лібералізації ринків енергії 16 квітня 2019 року на кафедрі електропостачання починається проведення циклу гостьових лекцій проф. Конрада Свірскі за загальною тематикою "Новий європейський ринок електроенергії - досвід для України". Тема першої лекції: «Європейська концепція зміни ринку електроенергії». Цільова група слухачів: магістри науковці та професіонали груп ОН-81мн, ОН-81мп,  ОТ-81мн, ОТ-81мп, ОЕ-81мн, ОЕ-81мп. Час та місце проведення: початок лекції о 10:25; аудиторія – 310, корп. 22, вул. Борщагівська 115. Відповідальний за проведення заходу: доцент кафедри електропостачання Стрелков М.Т.

ВІДКРИТО АУДИТОРІЮ ІМЕНІ М.П. КОВАЛКА

В Інституті енергозбереження та енергоменеджменту відкрилась навчальна аудиторія імені видатного вченого, громадського та державного діяча, доктора технічних наук, професора Михайла Петровича Ковалка.

1

 

Конференція трудового колективу ІЕЕ висунула на посаду ректора Згуровського Михайла Захаровича

3 березня відбулося засідання трудового колективу ІЕЕ КПІ ім. Ігоря Сікорського. За результатами засідання було ухвалено висунути на посаду ректора КПІ ім. Ігоря Сікорського Згуровського Михайла Захаровича.

1

 

Зустріч з майбутніми науковцями ЦНТТМ «Сфера»

На території Інституту енергозбереження та енергоменеджменту КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулася зустріч представників кафедри електропостачання з майбутніми науковцями, - представниками ЦНТТМ «Сфера». Зустріч була присвячена питанням енергоефективності та енергозбереження, а також можливості впровадження джерел розосередженої генерації у побуті.

1

Майже удвічі збільшили встановлену потужність джерел РГ на даху корпусу №22

Минулого тижня під керівництвом старшого викладача кафедри електропостачання КПІ ім. Ігоря Сікорського Веремійчука Юрія Андрійовича та відповідального за лабораторію розосередених джерел енергії Дерев'янка Дениса Григоровича було здійснено підйом на дах та приєднання до мережі з джерелами РГ Інституту енергозбереження та енергоменеджменту сонячних панелей загальною потужністю 840 Вт. Таким чином насьогодні загальна встановлена потужність сонячних фотоелектричних модулів становить близько 2 кВт. Такий рівень потужності дає змогу проводити низку досліджень пов'язаних з режимними питаннями в системах з джерелами РГ.

 

1

Зустріч з одинадцятикласниками міста Бориспіль

15 березня у місті Бориспіль відбулася зустріч представників кафедри Електропостачання Інституту енергозбереження та енергоменеджменту КПІ ім. Ігоря Сікорського з представниками випускних класів.

1

 

ВІД ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ДО ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНОСТІ

12 березня 2019 року в «Українському домі» за участі Президента України Петра Порошенка та Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана відбувся форум «Від енергоефективності до енергонезалежності».

З 8 БЕРЕЗНЯ!!!

Шановні жінки, колектив кафедри електропостачання вітає Вас зі святом весни!!!

1

 

Вебінар щодо роботи з базою аналітичних та статистичних даних Statista

Студенти 4 курсу груп ОН-г-61 та ОН-52 спеціальності «Енергетичний менеджмент та енергоефективні технології», 26.02.2019 відвідали вебінар щодо роботи з базою аналітичних та статистичних даних Statista, яки проходив у Науково-технічній бібліотеці ім. Г. І. Денисенка КПІ ім. Ігоря Сікорського. 1

ЗУСТРІЧ З ПРЕДСТАВНИКОМ ВАРШАВСЬКОГО ПОЛІТЕХНІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

25 лютого 2019 р. в ІЕЕ КРІ ім. Ігоря Сікорського відбулась зустріч директора ІЕЕ  проф. С.П. Денисюка, зав. каф. електропостачання проф., д.т.н. Попова В.А. та доцентів кафедри електропостачання к.т.н., с.н.с. Стрелкова М.Т та к.ф.-м.н. Стрелкової Г.Г. з представником Варшавського політехнічного університету проф.,  д.т.н. Конрадом Свірскі. Під час зустрічі обговорювались питання співпраці за освітніми та науковими напрямами у форматі прямої взаємодії «ІЕЕ КРІ ім. Ігоря Сікорського»- «Варшавській політехнічний університет».