Energy Efficiency Talent Program у Данії

В рамках програми енергетичного партнерства між Україною та Данією дві здобувачки кафедри електропостачання НН ІЕЕ - Кафедра електропостачання Анастасія Євдокімова та Ганна Рудяк Анна Рудяк проходять стажування за програмою Energy Efficiency Talent Program у Данії.

За перші дні стажування дівчатка мали можливість відвідати ряд тематичних презентацій, які відбулися в рамках навчальної програми. Один із заходів, який особливо зацікавив здобувачок, це презентація під назвою "Від чорного до зеленого" від компанії Orsted. Вони отримали унікальну можливість дізнатися більше про зелені технології та їх вплив на наше оточення.

Також дівчата відвідали презентацію від Stine Leth Rasmussen, присвячену темі "Ласкаво просимо та енергоефективність". Це було захопливо та корисно, оскільки вони отримали важливі уроки про важливість раціонального використання енергії.

Ще одна цікава презентація була присвячена EPC у будівництві. Здобувачки мали можливість отримати глибше розуміння процесів енергоефективності та оптимізації в будівництві.

Крім того, дівчата ознайомилися з презентацією на тему "Теплопостачання районів" та презентацією на тему "Оцінка життєвого циклу в будівництві", які допомогли їм розширити знання про сталість і сталі аспекти в будівництві.

Здобувачки відвідали Kalundborg Symbiosis - унікальний екологічний проект, що демонструє симбіоз між промисловими підприємствами. Вони побачили як різні компанії співпрацюють для ефективного використання ресурсів та зменшення негативного впливу на навколишнє середовище.

Далі будуть цікаві екскурсії та лекції від організаторів!