“Ніч енергетики” пройде у Києві

З 1 по 2 липня у FEDORIV Hub проходитиме найенергетичніша ніч міста, що стане київським початком молодіжного проекту “Ukrenergo Laboratories” – першого в Україні інкубатору ідей в енергетиці за ініціативи ДП “НЕК” Укренерго”.

Візит на завод компанії "Coca-Cola Beverages Ukraine Limited" з метою вивчення шляхів підвищення енергоефективності підприємства

31 травня та 01 червня 2017 року в рамках навчальної дисципліни "Розробка та впровадження систем енергетичного менеджменту" студенти груп: ОН-61м, ОН-62м та ОН-61с, спеціалізації "Енергетичний менеджмент та енергоефективність" відвідали завод компанії "Coca-Cola Beverages Ukraine Limited" у супроводі викладачів: Веремійчука Ю.А., Бориченко О.В., Стрелкової Г.Г.

Візит відбувся з метою вивчення шляхів підвищення енергоефективності підприємства та набуття практичних навичок впровадження системи енергетичного менеджменту відповідно до стандарту ISO:50001.

П’ята міжнародна конференція «Інтелектуальні енергетичні системи – ESS’17»

6 червня в НТУУ «КПІ» розпочала роботу П’ята міжнародна конференція «Інтелектуальні енергетичні системи – ESS’17». Організаторами конференції виступили Національна академія наук України, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» та низка інших установ і організацій.

Семінар на тему: «ЕСКО та енергоменеджмент – ефективні інструменти термомодернізації бюджетних установ»

7 червня у Києві за ініціативи Держенергоефективності відбудеться черговий семінар на тему: «ЕСКО та енергоменеджмент – ефективні інструменти термомодернізації бюджетних установ».
Ціль - роз’яснити механізм та переваги укладення енергосервісних договорів для комплексної термомодернізації будівель бюджетних установ, а також обговорення перспектив впровадження енергоменеджменту у Київській області.

Стажування за проектом кредитної мобільності Еразмус+ у Варшавському університеті екології та управління

З 15 по 19 травня 2017 року викладачі Інституту енергозбереження та енергоменеджменту (ІЕЕ) проходили стажування за проектом кредитної мобільності Еразмус+ у Варшавському університеті екології та управління. Стажування було організовано у форматі “Staff Week”, тобто тижня підвищення кваліфікації працівників, і передбачало обмін досвідом польських колег із представниками університетів-партнерів з України, Сербії, Вірменії та Косово. Презентаційні матеріали ІЕЕ КПІ ім.

Запрошення на навчання

Кафедра електропостачання Інституту енергозбереження та енергоменеджменту  Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» запрошує на навчання за спеціалізаціями:

«Системи електропостачання»

яка включає вивчення таких питань:

- системи розподілу та перетворення енергії;

- Smart Grid технології;

- інтегровані системи енергопостачання;

- управління енерговикористанням;

«Енергетичний менеджмент та енергоефективність»

яка включає вивчення таких питань:

Радою молодих вчених КПІ ім. Ігоря Сікорського та Видавничо-поліграфічним інститутом буде проведена Школа молодого вченого - 2017 “Кроки до успіху в науково-інноваційній діяльності”

Дата: 17-19 травня 2017 р.

Мета: Створення ефективної платформи для обміну досвідом науковців, поліпшенню якості проведення наукових досліджень, розвитку навичок молодих вчених, динамічних здібностей, креативності, організованості.

Передбачається надання нормативної, методологічної, консультативної допомоги по роботі над дисертацією. До проведення заходу залучено провідних науковців.

Відкриття Міжнародної конференції «Енергетичний менеджмент: стан та перспективи розвитку – PEMS’2017»

25.04.17 відбулося відкриття Міжнародної конференції  «Енергетичний менеджмент: стан та перспективи розвитку – PEMS’2017». В рамках проведення пленарного засідання конференції відбулося підписання МЕМОРАНДУМУ про партнерство щодо підвищення науково-освітнього та експертного потенціалу в сферах енергоефективності та розвитку відновлюваних джерел енергії.

IV Міжнародна науково-технічна, навчально-методична конференція «Енергетичний менеджмент: стан та перспективи розвитку – PEMS’17»

Шановні колеги ! Запрошуємо Вас взяти участь у IV-й Міжнародній науково-технічній, навчально-методичної конференції «Енергетичний менеджмент: стан та перспективи розвитку – PEMS’17», яка буде проходити з 25 по 27 квітня 2017 року за наступним графіком: