КПІ та ДТЕК ВДЕ — спільні дії задля енергетичної стійкості України

Київська політехніка та компанія ДТЕК ВДЕ готуватимуть фахівців у галузі «зеленої» енергетики — спеціалістів, які нині вкрай потрібні для розвитку економіки нашої держави! Відповідний меморандум про співпрацю підписали ректор КПІ Анатолій Мельниченко та генеральний директор ДТЕК ВДЕ Олександр Селищев.

«Ми підписали меморандум про співпрацю з компанією ДТЕК ВДЕ. Для нашого університету взаємодія з групою компаній ДТЕК є дуже важливою, бо концепція КПІ передбачає побудову, зокрема, й „зеленого“ університету — освітньої установи, що продукує кваліфікованих фахівців у галузі відновлюваних джерел енергії», — прокоментував Анатолій Мельниченко.

Тепер на базі Навчально-наукового інституту енергозбереження та енергоменеджменту Київської політехніки за підтримки ДТЕК ВДЕ створять лабораторію сонячної та вітрової енергетики. Це посилить технічну базу університету, підвищить рівень та якість підготовки майбутніх спеціалістів для потреб енергетики України. Цього року компанія ДТЕК ВДЕ передасть КПІ першу партію обладнання для оснащення навчально-наукової лабораторії: акумуляторні батареї, сонячні панелі, стенд-трекер, погодну метеостанцію.

«Україні потрібно відновлювати свій енергетичний потенціал після масштабних російських атак на енергетичну інфраструктуру. І це треба починати робити вже зараз. Саме тому ми будемо допомагати КПІ з технічною базою, щоб викладачі й молоді науковці проводили більше актуальних досліджень і лабораторних робіт, отримували корисний досвід і запроваджували інноваційні рішення в галузі „зеленої“ енергетики України», — зазначив Олександр Селищев.

Новітнє технологічне обладнання від Huawei для КПІ

Київська політехніка отримала від компанії Huawei енергетичне обладнання для НН ІЕЕ та новітнє обладнання для лабораторії DATACOM, що на РТФ. КПІшники зможуть використовувати його в освітньому та дослідницькому процесах: проводитимуть науково-прикладні дослідження, практичні експерименти в енергетичній та телекомунікацій сферах, застосовуватимуть для інноваційних розробок. Це чергова інвестиція компанії у розвиток освіти та науки КПІ у межах партнерства між сторонами, що триває вже вісім років.

«Оновлення навчально-лабораторної бази дуже важливо для студентів університету. Адже працювати з новітнім обладнанням — це закладати підґрунтя якісної підготовки», — зазначив Анатолій Мельниченко, ректор КПІ ім. Ігоря Сікорського.

У ході зустрічі сторони обговорили напрями майбутньої співпраці: дуальну освіту та впровадження освітніх курсів, що покликані готувати фахівців з огляду на вимоги сучасного ринку праці.

 


 

Участь студенток Юлії Оніщенко та Єлизавети Тупотіної в літній школі HSHL Summer School 2024

Студентки кафедри електропостачання Юлія Оніщенко та Єлизавета Тупотіна, які навчаються за освітньою програмою магістерського рівня вищої освіти "Енергетичний менеджмент та енергоефективні технології" (група ГН-31мп), взяли участь у Літній школі HSHL SummerSchool 2024, яка відбулася з 7 по 20 липня 2024 року в рамках міжнародного освітнього проекту "The Business ofGerman Engineering".


Кадрове забезпечення енергетики України: інвестиції в майбутнє

20 червня Глобальний договір ООН в Україні в рамках Української енергетичної ініціативи провів презентацію результатів дослідження "Кадрове забезпечення енергетики України: інвестиції в майбутнє", на яку були запрошені викладачі кафедри електропостачання НН ІЕЕ.

Вітаємо вас з успішним завершенням навчання!

Любі наші випускники бакалаври та магістри науковці!

Вітаємо вас з успішним завершенням навчання! Хтось з вас став БАКАЛАВРОМ, а хтось - МАГІСТРОМ НАУКОВЦЕМ!

 
Ще один важливий крок зроблено, ще одна сходинка подолана і ми бажаємо вам не зупинятися, а рухатися впевнено до вершину успіху і благополуччя.

Участь студентки кафедри електропостачання у літній школі Гданського політехнічного університету

Студентка кафедри електропостачання Головко Дарина, яка навчається за освітньою програмою магістерського рівня вищої освіти "Енергетичний менеджмент та енергоефективні технології" (група ГН-31мп), взяла участь у Літній школі Гданського політехнічного університету з 30 червня по 13 липня 2024 року, в рамках міжнародного освітнього проєкту NAWA UKRAINE ENHANCE.