Наукові конференції

КОНФЕРЕНЦІЯ ЕНЕРГЕТИЧНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ: СТАН ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ – PEMS’23

З 22 по 24 листопада у рамках заходів з нагоди 125-річчя КПІ ім. Ігоря Сікорського було проведено міжнародну науково-технічну та навчально-методичну конференцію "ЕНЕРГЕТИЧНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ: СТАН ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ – PEMS’23". 

ІХ Міжнародна науково-практична та навчально-методична конференція «Енергетичний менеджмент: стан та перспективи розвитку – PEMS’23» присвячена науковим, технічним, економічним і навчально-методичним проблемам побудови ефективних систем енергетичного менеджменту, раціонального використання відновлювальних і невідновлювальних енергоресурсів, які дають змогу підвищити енергетичну ефективність функціонування енергетичного сектора нашої країни у воєнний та повоєнний час, забезпечити енергетичну безпеку України, реалізувати політику енергоефективності підприємств, організацій та установ відповідно до положень концепції «зеленого» енергетичного переходу.

Мета конференції: обмін досвідом освітян, науковців та інженерно-технічних працівників у контексті сучасних аспектів енергоефективності, енергетичного менеджменту й енергозбереження, енергоощадності, раціонального використання природних копалин і енергоресурсів, демонстрація наукових досягнень і пошуку нових рішень щодо проблем енергоефективності й енергозбереження в різних галузях, а також їх практичне застосування на сучасному етапі розвитку енергетичного сектора України, підготовка та перепідготовка фахівців у сучасних умовах розвитку вищої освіти у сфері енергетичного менеджменту.

У останній день конференції було проведено секцію "Молодих науковців", у якій студети НН ІЕЕ ОПП "Системи забезпечення споживачів електричною енергією"; "Енергетичний менеджмент та енергоефективні технології" та ОНП "Енергетичний менеджмент, електропостачання та інжиніринг електротехнічних комплексів! зробили понад 30 наукових доповідей у рамках своїх дисертаційних досліджень.

 

Участь студентів у науковій конференції 2023 IEEE 4th KhPI Week on Advanced Technology

Цього тижня у онлайн форматі пройшла міжнародна наукова конференція "2023 IEEE 4th KhPI Week on Advanced Technology".

У рамках заходу з доповіддю виступила студентка 1 курсу магістратури ОПП "Системи забезпечення споживачів електричною енергією" Ляхова Катерина. 

Наукова доповідь Катерини була підготована у рамках роботи гуртка "Smart Grid системи з джерелами розосередженої генерації" під керівництвом Дениса Дерев'янка.

Учасники секційного засідання відзначили актуальність висвітленого Катериною дослідження, котре стосувалося застосування фотоелектричних систем у середземноморських країнах на ролетах та ставнях для забезпечення потреб домогосподарств у ГВП.

 

 

Міжнародна науково-технічна конференція «ЕНЕРГЕТИКА УКРАЇНИ: ВІДНОВЛЕННЯ ТА МОДЕРНІЗАЦІЯ – 2023»

6-8 червня 2023 спільно з Інститутом електродинаміки НАН України кафедра електропостачання провела міжнародну науково-технічну конференцію «ЕНЕРГЕТИКА УКРАЇНИ: ВІДНОВЛЕННЯ ТА МОДЕРНІЗАЦІЯ – 2023».

У конференції взяли участь провідні українські та закордонні вчені а також аспіранти, котрі здійснюють дослідження у рамках тематики конференції.

У рамках роботи конференції було проведено 5 секційних засідань за напрямами:
1. Декарбонізація енергетичної галузі на розвиток відновлюваної («зеленої») енергетики України.
2. Енергоефективність, енергетичний та екологічний менеджмент.
3. Відновлення енергетичної інфраструктури та економічного відновлення електроенергетики України.
4. Перспективні технології в енергетиці (реалізація концепції Smart Grid та цифровізації енергетики; децентралізована енергетика)
5. Енергетична трансформація України, Євроінтеграційні реформи в енергетичному секторі та розвиток ринків електричної енергії.

Найкращі доповіді було рекомендовано до опублікування у фахових журналах "Технічна електродинаміка" та "Праці Інституту електродинаміки Національної академії наук України".

Більш детально про конференцію за посиланням.

секція «Сталий розвиток енергетики. Сучасні системи забезпечення електричною енергією.» ХV науково-технічної конференції «Енергетика. Екологія. Людина»

18 травня о 15:00 почне роботу секція «Сталий розвиток енергетики. Сучасні системи забезпечення електричною енергією.» ХV науково-технічної конференції «Енергетика. Екологія. Людина» 

На цій секції будуть заслухані доповіді за тематикою секції.

Посилання на ZOOM :

https://us04web.zoom.us/j/7914546477?pwd=MzlJTXViSWgwYVNVajFyUlZrYTdHZz09

ID: 791-454-6477

PSW: 478304

Аспірантські читання імені професора Артура Веніаміновича Праховника.

12 квітня 2023 року були проведені аспірантські читання імені професора Артура Веніаміновича Праховника присвячені 125 річниці від заснування КПІ ім. Ігоря Сіокорського.

У рамках програми аспірантських читань було проведено 2 секції:

Секція 1. Електроенергетика, електротехніка, електромеханіка 

Секція 2. Геоінженерія

У даному заході взяли участь 25 аспірантів НН ІЕЕ КПІ ім. Ігоря Сіокорського. На відповідних секціях PhD студенти висвітлювали результати своїх наукових досліджень.

З програмою заходу можна ознайомитися за посиланням.

Програма конференції PEMS 2022

Цієї середи розпочне свою роботу VІІІ Міжнародна науково-технічна та навчально-методична конференція
«Енергетичний менеджмент: стан та перспективи розвитку – PEMS’22»

З програмою конференції можна ознайомитися за посиланням. 

1

Розпочала роботу 8 міжнародна конференція ІЕЕЕ: 2022 IEEE 8th INTERNATIONAL CONFERENCE ON ENERGY SMART SYSTEMS

Сьогодні 12 жовтня розпочалась конференція ЕSS-2022 в онлайн режимі на платформі ZOOM.  Прийняло участь 28 доповідачів на 4  секціях.

1

Конференція триватиме з 12-14 жовтня.

Сайт конференції https://ess.ieee.org.ua/

Дякуємо  всім доповідачам за цікаві доповіді!

IV науково-технічна конференція магістрантів

17-18 листопада 2021 року відбудеться IV науково-технічна конференція магістрантів, присвячена 75-річчю ІЕЕ у дистанційному режимі.

Запрошуємо магістрів першого та другого року навчання до участі у Конференції.

За додаткоовою інформацією звертайтеся до доцента кафедри Закладного Олега Олександровича.

ЕНЕРГЕТИЧНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ: СТАН ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ – PEMS’21

9‑11 березня 2021 р. за підтримки ТОВ «Транзишн Текнолоджис Юкрейн», Міністерства освіти та науки України, Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України  та Науково-виробничого комплексу «Укренергозбереження» у КПІ ім. Ігоря Сікорського відбудеться VІІ міжнародна науково-технічна та навчально-методична конференція «ЕНЕРГЕТИЧНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ: СТАН ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ – PEMS’21».

Початок пленарного засідання 10 березня о 10:00 за посиланням: https://meet.google.com/umh-xzot-xaf

З програмою конференції можна ознайомитися тут

Відкрита університетська студентська олімпіада зі спеціальності 141

22 лютого 2021 року вперше відбулася онлайн «Відкрита університетська студентська олімпіада зі спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка (Енергетичний менеджмент та енергоефективність) та спеціальності 144 Теплоенергетика (Енергетичний менеджмент та інжиніринг)».
В олімпіаді приймали участь студенти з КПІ ім. Ігоря Сікорського, Національного університету «Запорізька політехніка», Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. П. Василенка

Розпочала роботу 7 міжнародна конференція ІЕЕЕ: 2020 IEEE 7th INTERNATIONAL CONFERENCE ON ENERGY SMART SYSTEMS

Сьогодні о 12:00 розпочала свою роботу 7 міжнародна конференція ІЕЕЕ: 2020 IEEE 7th INTERNATIONAL CONFERENCE ON ENERGY SMART SYSTEMS.

Робота конференції організована через офіційний веб-портал: http://ess.ieee.org.ua/

З програмою конференції можна ознайомитися за посиланням

Для ознайомлення з доповідями можна скористатись посиланням: 

http://ess.ieee.org.ua/virtual-conference/

Конференція проводиться за підтримки:

1

 

П’ята міжнародна конференція «Інтелектуальні енергетичні системи – ESS’17»

6 червня в НТУУ «КПІ» розпочала роботу П’ята міжнародна конференція «Інтелектуальні енергетичні системи – ESS’17». Організаторами конференції виступили Національна академія наук України, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» та низка інших установ і організацій.

IV Міжнародна науково-технічна, навчально-методична конференція «Енергетичний менеджмент: стан та перспективи розвитку – PEMS’17»

Шановні колеги ! Запрошуємо Вас взяти участь у IV-й Міжнародній науково-технічній, навчально-методичної конференції «Енергетичний менеджмент: стан та перспективи розвитку – PEMS’17», яка буде проходити з 25 по 27 квітня 2017 року за наступним графіком:

Відбулися аспірантські читання пам’яті професора А.В. Праховника

У четвер 23 березня відбулися щорічні аспірантські читання пам’яті професора А.В. Праховника започатковані у Інституті енергозбереження та енергоменеджменту КПІ ім. Ігоря Сікорського. Дані читання присвячені питанням розвитку електроенергетичних та електротехнічних систем згідно концепції Smart Grid та впровадженню систем енергоменеджменту та енергоефективних технологій.

Аспірантські слухання імені професора А.В. Праховника

23-24 березня 2017 р. в Інституті енергозбереження та енергоменеджменту Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" відбудуться Аспірантські слухання імені професора А.В. Праховника.

Енергетичний менеджмент: стан та перспективи розвитку – PEMS’17

З 25 по 27 квітня 2017 р. у Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» буде проходити ІV Міжнародна науково-практична та навчально-методична конференція «Енергетичний менеджмент: стан та перспективи розвитку – PEMS’17» присвячена науковим, технічним, економічним і навчально-методичним проблемам побудови ефективних систем енергетичного менеджменту, які дають змогу підвищити енергетичну ефективність функціонування енергетичного сектора України, реалізувати політику енергоефективності й енергозбереження підприємств, організацій та установ.

Запрошуємо до участі у V міжнародній конференції «Інтелектуальні енергетичні системи»

ESS 2017

 

ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ У V МІЖНАРОДНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ «ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ ЕНЕРГЕТИЧНІ СИСТЕМИ», з 5 по 9 червня, 2017 р. м. Київ, Україна.

V Міжнародна конференція «Інтелектуальні енергетичні системи – ESS’17» присвячена науковим, технічним та економічним проблемам побудови інтелектуальних енергетичних систем – Smart Grid, які відіграють все більшу роль у підвищенні ефективності галузі енергетики в масштабах всієї країни.

Всеукраїнська наукова конференція учнів–членів Малої академії наук з енергоефективності

Відповідно до Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми  та учнівською молоддю на 2016 рік (за основними напрямами позашкільної освіти), затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 25.12.2015 №1360 Національний центр «Мала академія наук України» буде проводити 07-09 грудня ц.р.  Всеукраїнську наукову конференцію учнів–членів Малої академії наук з енергоефективності відкриття якої буде проходити в КПІ ім. Ігоря Сікорського в Залі адміністративної ради 07 грудня 2016 з 15.00 год. до 17.00 год.