Наукові семінари

Відкрита зустріч з генеральним директором Schneider Electric Україна

15 березня 2024 р. генеральний директор Schneider Electric Україна Михайло Бубнов провів відкриту зустріч та поспілкувався зі студентами КПІ ім. Ігоря Сікорського на теми, що стосуються не тільки спеціалізації та галузі, а й загалом з питань, які хвилюють молодь:
• Як студенту розпочати свій професійний шлях?
• Чи може старшокурсник працювати у нашій компанії?
• На яку зарплатню може розраховувати початківець?
• Які навички і який підхід допоможуть досягти успіху?

На думку Михайла, основний чинник успішного старту – інтерес до роботи. Якщо є зацікавленість, то буде розвиток, професійне і фінансове зростання. Щороку у Schneider Electric Україна проходять стажування 10 студентів різних навчальних закладів та спеціальностей. Така співпраця взаємно корисна, оскільки студенти отримують практичні знання, а ми – свіжий погляд та ідеї.

Студенти нашої кафедри як бакалаврського так і магістерського рівня у т.ч. за освітньо-науковою програмою «Енергетичний  менеджмент, електропостачання та інжиніринг електротехнічних комплексів» взяли участь в даній зустірчі. 

Хотіли б відзначити відгуком від учасниці "Дуже приємно, що в такі тяжкі часи для нашої держави такі компанії, як Schneider Eclectic, допомагають нашим студентам стати кваліфікованими спеціалістами у своїй справі. На зустрічі з генеральним директором Михайлом Бубновим, було обговорено багато: співпраця зі студентами та кафедрою, реалізоване майбутнє після нашої Перемоги, а також технічні питання щодо зеленої енергетики, які актуальні як ніколи. Сподіваюсь, що це не остання, а перша зустріч до нової сходинки української енергетики. З повагою, студентка групи ОН-11 Поліна Пугач"

 

DiXi Group запрошує студентів на унікальний навчальний воркшоп

DiXi Group запрошує студентів на унікальний навчальний воркшоп: 

- як функціонує ринок електроенергії в Україні; 

- роль органів державної влади в енергетичній сфері; 

- які дані доступні та які “закриті” через війну; 

- як отримати дані від розпорядників, які не публікуються; 

- різницю між машиночитними та не машиночитними даними; 

- лайфхаки роботи з даними в Excel 

Дата: 21 лютого 2024 року 

Час: 16:00 Інформація про воркшоп та реєстрація https://dixigroup.org/announcement/21-lyutogo-energy-map-workshop-dlya-studentiv/

ОКСФОРДСЬКІ ДЕБАТИ «ПЕРСПЕКТИВИ ЕНЕРГЕТИЧНОГО СЕКТОРА УКРАЇНИ»

Запрошуємо до участі в Оксфордські дебатах «Перспективи енергетичного сектора України» магістрантів кафедри електропостачання НН ІЕЕ.

 

Учасники дебатів – студенти групи ОН-21мн.

Дата проведення: 5 січня 2024 року, початок - 10.25

 

Тема дебатів: «Перспективи енергетичного сектора України»

Питання дебатів:

1. Традиційна енергетика vs. відновлювані джерела енергії.

2. Підключення відновлюваних джерел енергії (вітрових, сонячних електростанцій) до електричної мережі – переваги та проблеми.

3. Централізована чи децентралізована енергетика.

 

Ведуча (головуюча): Перегуда О.В.

Дві сторони дебатів:

1. Антоненко М.А., Гладченко І.Р., Лісовик Б.А.

2. Мовчан В.О., Прасол А.А., Сорочинський Я.З.

 

 

Номінаційний Комітет для визначення переможців:

Голова: Дерев’янко Д.Г. – зав. кафедри електропостачання;

Члени: Денисюк С.П., науковий керівник кафедри електропостачання, професор; Гребченко М.В., професор; Бєлоха Г.С., доцент.

 

Оксфордські дебати відбудуться в онлайн форматі.

Участь у дебатах за посиланням:

https://us04web.zoom.us/j/5269826625?pwd=T21UeTRsL3h0OHI1Zmx5bG4rZVdBQT09

 

Ідентифікатор конференції: 526 982 6625

Код доступу: 0NUvBv

Відкрита лекція Керівника Української Енергетичної Ініціативи ГД ООН в Україні Віталія ОПРИШКА

4 січня 2024 року о 10.25 відбудеться відкрита лекція:
«Глобальний договір ООН в Україні: сприяння сталому розвитку та відповідальному бізнесу».
Лектор: Віталій ОПРИШКО, к.т.н., Керівник Української Енергетичної Ініціативи ГД ООН в Україні.

 
Лекція відбудеться в онлайн форматі
Участь у лекції за посиланням:

 
Ідентифікатор конференції: 526 982 6625
Код доступу: 0NUvBv
 

Онлайн відкрита лекція на тему «Покращення якості електроенергії в розподільних мережах. Силова електроніка Vs гібридні трансформатори»

21 грудня відбулась онлайн відкрита лекція професора кафедри силової електроніки та електричних машин Гданської політехніки (Польща) Ришарда Стржелецькі на тему «Покращення якості електроенергії в розподільних мережах. Силова електроніка Vs гібридні трансформатори», яку організував професор кафедри та гарант освітньо-наукової програми проф. кафедри електропостачання д.т.н. Сергій Денисюк.

 
Лекцію відвідали насамперед магістри освітньо-наукової та освітньо-професійних програм, аспіранти, викладачі кафедри, а також бакалаври. Було  більше ніж 50 учасників.

 
Ришард Стржелецькі  є випускником нашого університету, у 1981 році закінчив Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" за спеціальністю «Електроніка і автоматика», а в 1984 році отримав ступінь кандидата технічних наук на факультеті електронної техніки.

 Його наукова діяльність зосереджена на питаннях, пов’язаних із побудовою та застосуванням силових електронних систем для підвищення ефективності використання електроенергії. У цій сфері він особливо зацікавлений у покращенні якості постачання та прийому електроенергії та контролю потоків електроенергії. Автор численних реалізацій, кількох патентів і патентних заявок, статей, підручників. Учасник міжнародних проектів. Його наукова діяльність відзначена багатьма нагородами.


Лекція була цікава та змістовна, також лектор розповів про науку та навчання у Польщі, про можливості співпраці. 
Дякуємо всім за участь.

 

Участь студентів кафедри у форумі енергоменеджерів.

В рамках Тижня енергоефективності 2023, 13 грудня був проведений Форум енергоменеджерів, на який доєдналися  здобувачі освітньої програми "Енергетичний менеджмент та енергоефективні технології". 
Здобувачі мали можливість почути обговорення поточного стану впровадження енергоменеджменту та енергомоніторингу на рівні громад і урядових організацій, а також розглянути досвід щодо впровадження енергоменеджменту та енергомоніторингу на прикладі трьох громад та Офісу Генерального Прокурора України.


Здобувачам вдалося долучитися до професійного майданчика, на якому енергоменеджери обмінялися інформацією, досвідом та найкращими практиками у сфері енергетичного менеджменту.
На форумі було цікаве опитування "Енергоменеджмент в громадах: що заважає та чого бракує?" і 45% опитаних зазначили, що бракує фахівців. Тому активно продовжуємо готувати професійну спільноту майбутніх енергоменеджерів разом з НН ІЕЕ - Кафедра електропостачання.

Студенти-енергоменеджери НН ІЕЕ відвідали лабораторію з випробовування будівельних конструкцій в ДП НДІБК

8 грудня 2023 року студенти 3 та 4 курсів НН ІЕЕ, що навчаються за ОПП «Енергетичний менеджмент та енергоефективні технології», відвідали лабораторію відділу будівельної фізики та енергоефективності Державного підприємства «Науково-дослідний інститут будівельних конструкцій», з яким КПІ ім. Ігоря Сікорського має договір про співпрацю. ДП НДІБК не тільки має сучасне обладнання для досліджень властивостей будівельних матеріалів і конструкцій, але й займає провідну роль в Україні в створенні національних стандартів, втіленні програм з енергоефективності у будівельному фонді, застосуванні енергоефективних технологій при будівництві. Крім того, ДП НДІБК розробляє  типові проєкти термомодернізації серійних будівель в Україні, а також виконав унікальні проєкти відновлення пошкоджених будівель внаслідок військової агресії РФ. 
Заняття на тему «Дослідження теплофізичних та акустичних властивостей огороджувальних конструкцій» для студентів груп ОН-01 та ОНп11 відбулося в рамках вивчення дисципліни «Енергоефективність та енергетична сертифікація будівель». Подібні заняття проводяться для студентів-енергоменеджерів на постійній основі вже багато років поспіль. Провели заняття виконуючий обов’язки завідувача відділу будівельної фізики та енергоефективності Андрій Михайлович Постоленко та молодший науковий співробітник відділу Дмитро Вячеславович Біда. 
А. М. Постоленко ознайомив із сучасними технологіями в будівництві та методами досліджень будівельних та теплоізоляційних матеріалів. Фахівець розповів, як для стандартних елементів конструкцій (стіна з балконним блоком) проводяться дослідження стійкості до кліматичних впливів і деформацій, визначається опір вітровому навантаженню та визначаються інші теплотехнічні характеристики. Він показав лабораторні стенди, де визначаються такі характеристики матеріалів як опір теплопередачі, морозостійкість, паро-, водо-, повітропроникність та ін. Особливо зацікавила студентів спеціальна камера, де відбувається прогнозування ефективної експлуатації: конструкція чи матеріал протягом 60-ти циклів піддається впливу опромінення як імітація сонячної інсоляції, зволоженню як імітація дощу, замороженню до -30оС  і нагріванню до +60оС як імітація впливу зовнішнього середовища. 
Д.В. Біда розповів про спеціальні камери для дослідження акустичних властивостей конструкцій і оцінки впливу зовнішніх і внутрішніх джерел шуму. Студенти ознайомилися із засобами звукоізоляції, звукопоглинання, а також відвідали безехову камеру, де практично немає звуковідбиття. 
Такі заняття покращують зацікавленість студентів, сприйняття матеріалу та рівень майбутніх фахівців. Подібні наукові досліди можуть виконуватися також в рамках магістерських робіт, що підвищує рівень дослідницьких робіт університету.

Рисунок 1 – Студенти-енергоменеджери НН ІЕЕ на екскурсії

а     б
Рисунок 2 – Дослідження властивостей будівельних матеріалів
а) камера для випробувань матеріалів на термін ефективної експлуатації
б) установка для випробувань огороджувальних конструкцій на повітро- та водопроникність, вітрові та статичні навантаження 
 

Відкрита лекція на тему «Енергосервісні контракти в Україні – яким чином це працює в ТОВ «ЯСНО-Енергоефективність» від Yasno

На лекції дізнаєтесь про:
  •  співпрацю з бюджетними установами; 
  •  співпрацю з промисловими підприємствами;
  •  критерії інвестицій в енергосервісний контракт, параметри відбору; 
  •  особливості пошуку проєктів для енергосервісу;
  •  вимоги до спеціалістів для роботи в енергосервісній компанії.

🙍‍♂️ Спікери:
  •  Євген Тарасюк – директор ТОВ «YASNO ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ»;
  •  Сергій Свистюк – менеджер Департаменту з управління проектами ТОВ «YASNO ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ».

🕒 Коли: 12.12.2023 о 15:00
📍Де: Навчальний корпус 22, аудиторія 111 (Лабораторія технологій енергозабезпечення Vaillant)

Запрошуємо на тренінг: Основи енергоменеджменту для енергетичної стійкості

Запрошуємо на тренінг: Основи енергоменеджменту для енергетичної стійкості

👉Реєстрація: https://forms.gle/Ecqc6j1yvqJaBBPdA або через QR-код

📎 Коли? 12, 14, 18 грудня 2023 о 9:00.
📎  Де? Онлайн у YouTube
📎  Для кого? Представників органів державної та місцевої влади, державних та комунальних установ.

Підвищення енергоефективності – обов’язкова складова «зеленого» повоєнного відновлення. Без якісного управління будинками та впровадження енергоефективних заходів, неможливо досягти енергетичної незалежності.

✍️На тренінгу дізнаєтеся про:

• Принципи створення системи енергоменеджменту.
• Нормативно-правове регулювання впровадження та функціонування систем енергоменеджменту.
• Енергомоніторинг для енергоменеджменту
• Аспекти звітності щодо роботи енергоменеджменту на місцях
• Шляхи підвищення енергоефективності

Ознайомлюйтеся з програмою заходу: https://ecoclubrivne.org/energymanagement_study/

До зустрічі! 

Відкрита лекція "Задачі прогнозування в сучасних умовах функціонування ринку електричної енергії України".

У вівторок 12 грудня 2023 р. о 10:00 відбудеться відкрита онлайн лекція від стекхолдера для студентів ОПП "Системи забезпечення споживачів електричною енергією"; "Енергетичний менеджмент та енергоефективні технології" та ОНП "Енергетичний менеджмент, електропостачання та інжиніринг електротехнічних комплексів" на тему "Задачі прогнозування в сучасних умовах функціонування ринку електричної енергії  України". Доповідає:  Мірошник Володимир Олександрович, старший науковий співробітник (Інститут електродинаміки НАН України).

Долучитися можна за посиланням: https://us02web.zoom.us/j/81978881385?pwd=dVE1QjJLTVZlNXJVOGYzTDF5M0FUdz09  

Meeting ID: 819 7888 1385 Passcode: 340254 

Ukrainian Energy Security Dialogue

Зробити енергетичну системи країни більш стійкою до зовнішніх та внутрішніх безпекових викликів. Це завдання, для вирішення якого аналітичний центр DiXi Group об’єднує українських, європейських та американських стейкхолдерів на одному майданчику. У серці країни, де цей виклик відчув за останній рік ледь не кожен її мешканець. 12 грудня під патронатом Міністерства енергетики України та за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та Фонду Конрада Аденауера в Україні відбудеться вже третій Ukrainian Energy Security Dialogue. Темою цьогорічного Ukrainian Energy Security Dialogue є Стійкість та Відновлення. Разом з учасниками ми дослідимо рішення та дії, що допоможуть посилити стійкість енергосистеми України. А також сформуємо візію спільного енергетичного майбутнього України та всього європейського регіону. 

 Які рішення і дії українського уряду, бізнесу, міжнародних партнерів допоможуть створити стійку енергетичну систему? 

 Що дозволить нашій країні витримати фізичні та хакерські атаки, надійно постачати енергоресурси в процесі відмови від викопних видів палива? 

 Як місцевим громадам і містам стати енергетично незалежними і стійкими? Ukrainian Energy Security Dialogue покликаний знайти відповіді, як це зробити. 

 Реєстрація за посиланням: https://bit.ly/3SwOL40 

Серед спікерів заходу – представники Міністерства енергетики України, Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України, Організації економічного співробітництва та розвитку (OECD), Світового Банку, Представництва ЄС в Україні, Енергетичного Співтовариства, бізнесу у сфері енергетики, та місцевих громад. 

Коли: 12 грудня, 14:00 - 18:00 Мова: синхронний переклад (українська та англійська) 

Місце та формат: Київ та онлайн. 

Точне місце проведення буде повідомлено пізніше з міркувань безпеки. Інформаційними партнерами заходу є Американська торговельна палата в Україні, Світовий Банк, Енергетичне Співтовариство, Ощадбанк, Американсько-Українська Ділова Рада (USUBC) та Ukrainian PR Army. Медіапідтримку надають Forbes Україна та Еспресо ТV.

Студенти кафедри електропостачання у рамках роботи гуртка "Smart Grid системи з джерелами розосередженої генерації" відвідали конференцію OKME у м. Варшава

13 та 14 листопада 2023 року студентки 4-го та 5-го курсів кафедри електропостачання НН ІЕЕ відвідали конференцію OKME - Ogólnopolska Konferencja Młodych Energetyków (м. Варшава, Польща), яка була присвячена різним аспектам енергетики. 

Студентки виступили з доповіддю підготованою у рамках роботи гуртка "Smart Grid системи з джерелами розосередженої генерації" на тему: «General trends in the development of RES in the world and in UkraineBuilding a new sustainable energy system of Ukraine. The 3Ds concept». 

Дякуємо нашим колегам з Варшавської політехніки за теплий прийом та підтримку протягом нашого візиту та сподіваємось на подальшу наукову співпрацю.

ІНВЕСТИЦІЯ В ОСВІТУ: ОЛЕКСАНДР ГАВВА ПРОВІВ ЛІКНЕП ПРО ТЕ ЯК ПРАЦЮЄ РИНОК ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ УКРАЇНИ

16 листопада 2023 року відбулась важлива освітня подія для викладачів, студентів кафедри електропостачання НН ІЕЕ та учнів Київської Малої академії. Було організовано та проведено відкриту лекцію-семінар, під час проведення якої прийняло участь більше 100 студентів, викладачів та учнів. 

 
Під час цієї події генеральний директор АТ «Оператор ринку» Олександр Гавва прочитав відкриту лекцію-семінар для студентів НН ІЕЕ та учнів Київської Малої академії наук відділення «Інженерії та матеріалознавства» секції «Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження». 

«Ми в «Операторі ринку» володіємо великою експертизою щодо функціонування ринку електричної енергії, тому із задоволенням ділимося нею зі студентами та учнями КМАН, щоб розвинути їх потенціал й підготувати молодих спеціалістів для роботи в секторі електроенергетики», - зазначив під час вступного слова Олександр Гавва. 

 
В рамках online-лекції розвіяно кілька міфів про особливості торгівлі електроенергією на організованих сегментах ринку, роз’яснено викладачам, студентам та учням про ціноутворення на ринку «на добу наперед» й внутрішньодобовому ринку, поінформовано про євроінтеграційні плани АТ «Оператор ринку». 
 

Відкрита лекція "Як працює ринок електричної енергії в Україні"

ПРИЄДНАТИСЬ
АТ «Оператор ринку» - це державна компанія, яка працює в сегменті B2B й надає можливість українському бізнесу продати та купити електричну енергію на ринкових умовах споту. З першого дня роботи демонструємо європейські стандарти роботи, що підтверджено сертифікатами про відповідність процесів у товаристві міжнародним стандартам якості ISO. Нашою головною перевагою бізнес вважає прозору роботу 24/7, оперативні щоденні розрахунки між тими, хто продав, і тими, хто купив електроенергію, ринкове ціноутворення, якісну комунікацію та розгорнуту аналітику про роботу ринку «на добу наперед» і внутрішньодобового ринку. Ми пройшли шлях корпоратизації й запропонували для бізнесу нові ІТ-рішення: впровадили нові торгові продукти - блочні, гнучкі та зв’язані блочні заявки, автоматизували й цифровізували усі бізнес-процеси. Як власник кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг АЦСК ринку електричної енергії, АТ «Оператор ринку» є єдиною енергетичною компанією в Україні, уповноваженою видавати кваліфіковані електронні підписи. Нашим амбітним завданням є проведення неттінгу на РДН і ВДР з подальшим переходом до здійснення клірингу й на інших товарних ринках, збір та агрегація даних за міжнародними стандартами REMIT, торгівля сертифікатами походження електроенергії тощо. Новим викликом для АТ «Оператор ринку» є об’єднання спотового ринку електричної енергії України з глобальним ринком Європейського Союзу. Новим IT-напрацюванням АТ «Оператор ринку» є RETAIL ENERGY PLATFORM
https://rep.oree.com.ua/ - платформа для роздрібної торгівлі енергоресурсами. За даними соціологічних досліджень, лише 50% малого бізнесу в Україні знає про право обирати постачальника електричної енергії на вигідних для себе умовах. Підприємці в регіонах можуть купувати електричну енергію дешевше. І RETAIL ENERGY PLATFORM їм в цьому допоможе. Це місце, де постачальник має змогу запропонувати свої умови та ціну постачання електроенергії, а споживач знайти для себе вигідну пропозицію.

Екскурсія на сучасну електричну підстанцію ДТЕК 110/10 кВ.

09.11.2023 року студенти кафедри електропостачання відвідали сучасну електричну підстанцію ДТЕК 110/10 кВ. 

В рамках екскурсії учасники мали нагоду побачити наживо основне та допоміжне технологічне обладнання передачі та розподілення електричної енергії, а саме елегазове комплектне розподільне устаткування напругою 110 кВ, силовий масляний трансформатор, ячейки розподілення 10 кВ, струмоведучі частини 110 та 10 кВ, шафи релейного захисту та автоматики. 

Представник ДТЕК у ході екскурсії детально, структуровано, доступно розповів про побудову, принципи функціонування та експлуатації обладнання, режимні параметри підстанції. 

Студенти мали змогу задати питання, що їх цікавлять. Дякуємо ДТЕК за надану можливість перегляду реального енергетичного об’єкту. 

Випускники кафедри електропостачання допомагають в підготовці фахівців – електроенергетиків в НН ІЕЕ КПІ ім. Ігоря Сікорського

Цього четверга, 09.11.2023, за розкладом о 10:25 відбулася відкрита лекція доцента кафедри електропостачання Олега Вікторовича КОЦАРА з дисципліни «Інформаційні технології в системах електропостачання» за темою 10: «Smart Metering Systems: розгортання та застосування». 

На лекцію було запрошено начальника відділу енергетичних систем ТОВ «МГС», випускника кафедри електропостачання Дмитра СЕРДЮКА, який поділився зі студентами групи ГЕ-31мп досвідом проєктування, розгортання та застосування Smart Metering Systems в Україні та країнах Європейського Союзу у співпраці з європейськими і китайськими партнерами, зокрема, у Німеччині, Фінляндії, Австрії, Швеції, Нідерландах, Словенії і балканських країнах, Саудівській Аравії, Кіпрі, Єгипті. 

Докладніше було представлено пілотні проєкти smart-обліку в Україні, зокрема, в Київському та Харківському регіонах, співпраця з ДТЕК, Vodafone Україна, Lifecell, WOG та електропостачальниками. Серед іншого, Дмитро Валерійович детально обговорив зі студентами проблеми інсталяції smart-лічильників в точках вимірювання, налагодження smart-систем обліку на базі PLC-технологій, забезпечення взаємосумісності та кібербезпеки Smart Metering Systems.

Ще під час навчання Дмитро СЕРДЮК активно цікавився передовими технологіями обліку електричної енергії і є співукладачем методичних вказівок до виконання лабораторних робіт з дисципліни: «Системи вимірювання, обліку та керування енерговикористанням» для студентів спеціальностей «Електротехнічні системи електроспоживання» та «Енергетичний менеджмент». Студентом магістратури Дмитро успішно пройшов співбесіду і був прийнятий на посаду старшого спеціаліста в ТОВ «ІСКРАСІ» – дочірнього підприємства всесвітньо відомої компанії ISKRAEMECO (Словенія), найкращим чином підтвердивши знання і компетенції випускника Інституту енергозбереження та енергоменеджменту НТУУ «КПІ». Після набуття у 2012 році на кафедрі електропостачання НТУУ «КПІ» ступеня магістра за спеціальністю «Електротехнічні системи електроспоживання» працював інженером відділу енергетичних систем ТОВ «Моніс Глобал Сервіс» і сьогодні працює на позиції начальника відділу енергетичних систем ТОВ «МГС».

Після завершення навчання Дмитро СЕРДЮК продовжив приймати активну участь у підготовці бакалаврів та магістрів кафедри електропостачання КПІ ім. Ігоря Сікорського, надавав матеріали щодо технічних рішень компанії ISKRAEMECO для навчального процесу, неодноразово виступав з гостьовими лекціями, приймав участь у проведенні практичних занять з дисциплін «Основи метрології та електричних вимірювань» (бакалаври), «Інформаційні технології в системах електропостачання» (магістри). У 2023 році Дмитро СЕРДЮК, як випускник кафедри електропостачання, прийняв активну участь в акредитації освітньо-професійної програми першого (бакалаврського) рівня вищої освіти «Системи забезпечення споживачів електричної енергії» кафедри електропостачання КПІ ім. Ігоря Сікорського.

З початком російської агресії Дмитро СЕРДЮК без вагань пішов добровольцем на фронт і з березня 2022 року по січень 2023 року в лавах 128-ої окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади боронив Україну, захищаючи її від загарбників на найгарячіших напрямах – Гуляйполе, Новомихайлівка, Курдюмівка, Соледар, приймав участь в операції з визволення Херсону.

Ми щиро вдячні Дмитру Валерійовичу СЕРДЮКУ за його внесок у виховання фахівців – електроенергетиків на кафедрі електропостачання КПІ ім. Ігоря Сікорського!

Відкрита лекція Олександра Золотаренко на тему «Інструменти вимірювання та рішення SATEC LTD для автоматизації, реєстрації і аналітики подій, контролю якості та моніторингу параметрів електроенергії»

30 жовтня для студентів освітньо-наукової програми «Енергетичний менеджмент, електропостачання та інжиніринг електротехнічних комплексів» та освітньо-професійих програм «Енергетичний менеджмент та енергоефективні технології», «Системи забезпечення споживачів електричною енергією»  відбулась відкрита лекція Олександра Золотаренко на тему «Інструменти вимірювання та рішення SATEC LTD для автоматизації, реєстрації і аналітики подій, контролю якості та моніторингу параметрів електроенергії» від компанії «ХАЙТЕК ЕНЕРГІЯ».

Екскурсія до Інституту Електродинаміки НАН України та компанії «Анігер».

Студенти кафедри електропостачання групи ГН-31мн та ОН-21мн освітньо-наукової програми «Енергетичний менеджмент, електропостачання та інжиніринг електротехнічних комплексів» разом зі своїми кураторами проф. С.П. Денисюком та професором кафедри електропостачання М.В. Гребченко відвідали Інститут Електродинаміки НАН України та компанію  «Анігер».

Запрошуємо на відкриту лекцію

Запрошуємо на відкриту лекцію 30 жовтня у 14.00 студентів освітньо-наукової програми «Енергетичний менеджмент, електропостачання та інжиніринг електротехнічних комплексів» та освітньо-професійих програм «Енергетичний менеджмент та енергоефективні технології», «Системи забезпечення споживачів електричною енергією»  на тему «Інструменти вимірювання та рішення SATEC LTD для автоматизації, реєстрації і аналітики подій, контролю якості та моніторингу параметрів електроенергії» від компанії ХайТек Енергія.

Лекція відбудеться онлайн за посиланням