Працевлаштування випускників

Випускники кафедри працюють у сфері енергозабезпечення та енерговикористання в енергетичних компаніях, на промислових підприємствах, муніципальних об’єктах незалежно від форм власності, провідними фахівцями, енергоменеджерами, енергоаудиторами та інспекторами в енергетичному секторі, в проектних інститутах, в центральних та місцевих органах влади. Відсоток працевлаштованих випускників (спеціалістів та магістрів), які навчалися за бюджетною формою фінансування (за останні 5 років) становить 100 %, що говорить про сьогоденний попит спеціалістів.

Всі виконані дипломні проекти наших студентів мають високий науково-технічний рівень та актуальну тематику. Переважна більшість тем дипломних проектів узгоджені з діючими підприємствами, на яких студенти проходили переддипломну практику. Дипломні проекти відповідають сучасному стану науки, техніки та виробництва.

Позитивними моментами у підготовці фахівців є застосування сучасних програмних комплексів для розрахунку та дослідження електропостачальних систем, збільшення кількості реальних дипломних проектів за вихідними даними підприємств та організацій. Для підвищення якості підготовки дипломних проектів та фахівців необхідно збільшити кількість впроваджених проектів, для чого узгоджувати та затверджувати вихідні дані на проектування на підприємствах проходження практики. Виконання дипломних проектів здійснювалося з використанням сучасних засобів комп’ютерної техніки та програмних комплексів, таких як MathCad, MatLab, AutoCad, Power Factory й інформаційних можливостей Інтернет.

Тематика дипломних проектів відрізняється великою різноманітністю та охоплює чимало різновидів підвищення рівня енергоефективності підприємств об’єкту. Дипломні проекти виконано на високому теоретичному рівні із залученням засобів обчислювальної техніки.

Високий рівень підготовки наших фахівців на рівні кращих світових стандартів є гарантією їх успішного працевлаштування в Україні та за кордоном на провідних підприємствах та організаціях. Серед наших випускників є держслужбовці вищої категорії, топ-менеджери провідних світових та українських енергетичних корпорацій та компаній.

Випускники працюють у наступних компаніях й організаціях: Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України, Державний інститут комплексних техніко-економічних досліджень. Відділ енергозбереження, ВАТ Київський інститут енергопроект, ТОВ ОБО «Баттерманн Україна», ТОВ «Київська енергетична будівельна компанія», ВП «Головдерженергонагляд» ДП «Національна енергетична компанія «Укренерго», ПАТ «Київобленерго», ПАТ «Київмедпрепарат» «Артеріум», ТОВ «Торгова електрична компанія», ВАТ «Фармак», СП «Вагоноремонтний завод», Київський метрополітен, ВАТ «АК Київводоканал», ВП «Науково-технічний центр електроенергетики» ДП «Національна енергетична компанія «Укренерго», ПАТ «Оболонь», ДНД та ПВІ «НДІ проектреконструкція», ПрАТ «ДКС України» Діелектричні кабельні системи України», Інститут електродинаміки НАН України, ДП «Національна енергетична компанія «Укренерго», ТОВ «Укренергоефект», Інститут загальної енергетики НАН України, Державний науково-дослідний і проектно-конструкторський інститут інноваційних технологій в енергетиці та енергозбереженні, ТОВ «Контактор», ПАТ «Карлсберг Україна», Інститут відновлюваної енергетики НАН України, ТОВ «Фоззі-фуд»,  Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг України, ДП НАЕК «Енергоатом», ДП «Енергоринок», ДП «Укрнідіпроект», ТОВ «Євроконструкція», Центр енергозберігаючих технологій «ЕКО», ДП «Укрпошта», ПАТ «Імперіал Табако Продакшин Україна».

В рамках співпраці з Українською асоціацією якості магістри кафедри можуть отримати сертифікат «Енергоменеджера» чи «Енергоаудитора» Європейської асоціації якості.