30 квітня 2024 року здобувачі та викладачі НН ІЕЕ - Кафедра електропостачання відвідали цікавий захід «Кар'єрні можливості у Групі «Ковальська», який був організований за участі директорів виробничих дивізіонів Групи «Ковальська» Ковальська у приміщенні Smart Shelter CLUST Spaсе.
![](/sites/default/files/inline-images/photo_5255953494358219802_y.jpg)
На цьому заході представники компанії розповіли про історичний шлях Групи Ковальської, перспективи компанії і затребуваність в молодих фахівцях промислово-будівельної та енергетичної галузі. Цікавинкою заходу стала Вікторина для здобувачів за спеціальностями 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка та 184 Гірництво, за результатами якої наші здобувачі зайняли призові місця і отримали від гостей корпоративні подарунки.
![](/sites/default/files/inline-images/photo_5255953494358219807_y.jpg)
Будуємо майбутнє України разом!