Екскурсія для викладачів і студентів кафедри електропостачання

Інститут загальної енергетики НАН України за підтримки ТОВ «Скатек Солар Солюшнз Юкрейн» провів екскурсію для викладачів і студентів кафедри електропостачання й кафедри автоматизації електротехнічних та мехатронних комплексів Навчально-наукового інституту енергозбереження та енергоменеджменту Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» до одного з об’єктів електрогенерації на Черкащині – сонячної електростанції, інвестором якої є норвезька компанія “Scatec”.

Персонал станції ознайомив відвідувачів з особливостями проєктування та функціонування електроенергетичного об’єкту загалом й його окремих складників. Учасники екскурсії відвідали адміністративну будівлю, з якої керують роботою електростанції, та ознайомилися зі специфічним обладнанням (сонячними панелями, інверторами, приладами обліку електроенергії, підстанціями тощо). На додачу, всім гостям улаштували краєзнавчу екскурсію.