Увага, Ректорський контроль!

Посилання на сайт ректорського контролю: http://is.eqmi.kpi.ua/login/index.php 

Інструкція щодо проходження ректорського контролю. 

Логіни і паролі видаються студентам за годину до початку тестування, щоб студенти не почали заходити раніше і їх не забанило! Логіни і паролі краще вносити за допомогою копіювання. Після введення логіну і паролю на сайті ректорського контролю is.eqmi.kpi.ua, студент на своїй сторінці побачить назву курса «Ректорський контроль 1 курс НН ІЕЕ (2023)», в який потрібно зайти. Далі на сторінці курсу потрібно обрати іноземну мову, яку студент вивчав у школі, та зайти до відповідного тесту. 

Тест складається: для груп ГА, ГЕ, ГН - з 5 завдань з математики, 5 завдань з фізики, завдань з іноземної мови (читання тексту з 10 питаннями до нього, 10 завдань з лексики та 5 завдань на граматику). Завдання з усіх предметів за шкільною програмою. На сторінці тесту буде вказана максимальна тривалість його виконання: для груп ГА, ГЕ, ГН - 120 хвилин. 

Звертаємо Вашу увагу, що після того як Ви пройдете тест, внизу сторінки тесту потрібно натиснути кнопку «Далі». Потім на сторінці «Результати спроби» натиснути внизу кнопку «Відправити все та завершити». Після цього ще раз натиснути кнопку «Відправити все та завершити» для підтвердження. І тільки тоді електронна система зареєструє результат студента за ректорський контроль.

Теґи