Лабораторія монтажу та експлуатацiї електроустаткування

Лабораторія монтажу та експлуатацiї електроустаткування розташована в спеціалізованій аудиторії кафедри електропостачання № 205.

В лабораторії студентами спеціалізацій "Системи електропостачання" та "Енергетичний менеджмент та енергоефективність" виконуються лабораторні роботи та лабораторні практикуми з дисципліни "Монтаж та експлуатація електроустановок". Студенти вивчають основи організації, планування, керування виробництвом, нормативно-технічну документацію, державні і галузеві стандарти, технології накладного монтажу системи електропостачання споживачів напругою 0,4 кВ, процес монтажу системи пластикових кабель-каналів, монтажу системи гнучких гофрованих труб, технології монтажу громовідхильників будинків і споруд згідно ДСТУ EN 62305.