Круглий стіл "Когенерація для живлення критичної інфраструктури протягом наступного опалювального періоду".

Запрошуємо долучитися онлайн до круглого столу, де розповімо про особливості застосування когенерації малої та середньої потужності для живлення критичної інфраструктури протягом прийдешнього опалювального періоду в умовах війни. 

🗣 Серед спікерів та учасників події очікуємо представників Мінінфраструктури, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, народних депутатів України, представників органів місцевого самоврядування, керівників теплопостачальних підприємств. 

Питання до обговорення: 

📌 Підготовка та основні положення проєктів нормативно-правових актів щодо приєднання об’єктів критичної інфраструктури до когенераційних установок для енергозабезпечення в умовах можливого переривання електропостачання з об’єднаної енергосистеми України. 

📌 Визначення вартості газу, що застосовується теплопостачальними підприємствами для виробництва електричної енергії для забезпечення власних потреб котелень в електроенергії. 

📌 Ліцензування господарської діяльності з виробництва теплової енергії на когенераційних установках малої та середньої потужності. 

Дата і час: 13 вересня 2023 року, 11:00 – 14:00 

Де: онлайн, платформа Zoom. 

Програма круглого столу доступна за посиланням - https://drive.google.com/file/d/1EJuALZomdobq3HiUsJcP-OT4pxbO75SZ/view?usp=sharing

❗️ Участь онлайн можлива лише за умови попередньої реєстрації за посиланням - https://us02web.zoom.us/j/81453490554?pwd=Q1MwUnJpaitJNEtQekFMT2kxSlRWUT09.