Онлайн-лекція для здобувачів кафедри електропостачання від заступника Голови Держенергонагляду Анатолія Замулко

Новий навчальний рік для здобувачів кафедри електропостачання почався цікавою онлайн-лекцію, що відбулася 4 вересня 2023 року. Лекцію провів Замулко Анатолій Ігорович, заступник голови Державної інспекції енергетичного нагляду України.
На цій лекції здобувачі дізналися про те, як функціонує Держенергонагляд, його історію, та важливу роль, яку він відіграє в забезпеченні енергетичної безпеки України. Анатолій Ігорович поділився інформацією щодо структури і головних завдань організації, розкрив перспективи її розвитку та розповів про доступні вакансії.

Лекція була інформативною та насиченою корисними деталями. Слухачі, серед яких були викладачі та студенти кафедри електропостачання, висловили свій великий інтерес і надзвичайну вдячність Анатолію Ігоровичу за захопливу подорож у світ енергетичної безпеки та можливість майбутнього працевлаштування в цій важливій галузі.