Кафедра електропостачання успішно провела день відкритих дверей для потенційних PhD студентів.

Цього вівторка викладачі кафедри електропостачання зустрілися з потенційними вступниками до аспірантури КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Заступник директора з наукової роботи Бєлоха Галина Сергіївна висвітлили процедуру вступу до аспірантури у 2023 році. Окрему увагу було приділено особливостям подачі документів та складання вступних випробувань.

У даному заході взяли участь 9 потенційних абітурієнтів. Завідувач кафедри електропостачання Дерев'янко Денис Григорович та доцент кафедри електропостачання Замулко Анатлій Ігорович приділили особливу увагу напрямам наукових досліджень, які веде кафедра у рамках 141 спеціальності активно відповідаючи на запитання абітурієнтів. У обговоренні було приділено окрему увагу перспективним науковим напрямкам кафедри.