Міжнародна навчальна програма у Відні «IncoNet EaP Summer School on 'Energy Efficiency. International Project Management – from Theory to Practice'»

Ні для кого не секрет, що викладачі кафедри електропостачання проходять стажування закордоном та підвищують кваліфікацію за передовими напрямками енергетичної галузі. Так, з 13 по 17 червня 2016 р. у Відні працювала літня школа з питань енергетичної ефективності та адміністрування проектів по програмі Горизонт 2020. Викладачі кафедри електропостачання теж відвідали навчальний курс цієї літньої школи і повернулися з новим цікавим досвідом та пропозиціями щодо ведення майбутніх спільних міжнародних проектів.

Літня школа IncoNet Східного партнерства мала на меті:

• надати інформацію щодо особливостей фінансування проектів Горизонт 2020
  • підготовку успішних проектних пропозицій по проектам Горизонт 2020
  • надати учасникам практичні навички з управління проектами з міжнародними дослідницькими групами.

Основними завданнями літньої школи були надати учасникам щнання, практичні навички , а ткож уявлення щодо:

• мети, структури і правил участі у програмі Горизонт 2020 року, програмі ЄС щодо досліджень та інновацій;
  • політичних цілей, тенденцій та інструментів міжнародного співробітництва RTDI;
  • циклу робіт з управління проектами;
  • того, як плануються проекти;
  • того, як проект повинен бути розроблений;
  • того, як оцінюються проектні пропозиції;
  • інструментів управління проектами;
  • поширення і монетизації результатів, включаючи етичні питання.