Cтажування співробітників кафедри в Університеті екології і управління у м. Варшава

З 13 по 19 травня 2018 року Дерев'янком Д.Г. було пройдено стажування за програмою Erasmus + в Університеті екології і управління у м. Варшава (University of Ecology and Management). В рамках проходження стажування мною було прочитано лекції за заздалегідь погодженими з приймаючим університетом темами англійською мовою.

Проблема сталого розвитку суспільства а також раціонального керування використанням природних ресурсів та станом навколишнього середовища є вкрай актуальною на сьогодні, тому знайшла значний відгук серед студентів. Під час проведення лекцій мною було по максимуму використано можливості мультимедійної апаратури наявної в університеті, що покращило сприйняття студентами поданого матеріалу.

Сам презентаційний матеріал, що супроводжував лекції містив окрім ключових понять ще й значну кількість статистичних даних котрі наочно ілюстрували поданий мною лекційний матеріал. Зацікавлені студенти задавали запитання під час лекції і навіть трохи затрималися після закінчення одної з них для короткого обговорення.

Окрім того під час стажування мною було проведено ряд зустрічей з проректором пані Ю. Клис та деканом факультету Інжинірингу та менеджменту паном Я. Цетнером, щодо налагодження співпраці в рамках спільних наукових досліджень, а також організації та проведення в Університеті екології і управління спільної конференції з залученням не тільки співробітників, а також студентів та аспірантів.

Проходження мною стажування вважаю плідним. Воно дало змогу покращити мій досвід викладання англійською мовою, а також налагодити професійні зв’язки з приймаючим університетом.

Дерев’янко Д.Г.