МОХАММАД ІБРІГІМ МОХАММАД АЛЬ ШАРАРІ

12 квітня 2017 року на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.002.20 КПІ ім. Ігоря Сікорського
відбувся захист дисертації Мохаммада Ібрігіма Мохаммада Аль Шарарі на тему: “Адресне управління режимами споживання електричної потужності в енергетичній системі” за спеціальністю 05.14.01 – енергетичні системи та комплекси на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук під керівництвом Находова Володимира Федоровича.

З авторефератом можна ознайомитись тут.

З текстом дисертації можна ознайомитись тут.

У дисертаційній роботі:

Проаналізовано результати використання існуючих в Україні диференційованих за зонами доби тарифів на електроенергію. Обгрунтовано, що подальший розвиток ринкових методів управління попитом споживачів на електричну потужність в енергосистемі доцільно здійснювати у напрямках, альтернативних простому удосконаленню існуючих диференційованих тарифів.

Розроблена концепція та методичні основи побудови і використання нового, більше ефективного механізму адресного управління режимами споживання електричної потужності в енергосистемі, який дозволяє сформувати дієві стимули до активної участі електропередавальних організацій і споживачів у вирівнюванні добових графіків навантаження ОЕС України.

Ключові слова: об’єднана енергетична система, додаткові витрати на виробництво електроенергії, вирівнювання добових графіків навантаження енергосистеми, управління попитом споживачів на електричну потужність, диференційовані за часом тарифи на електроенергію, механізм адресного управління режимами споживання електричної потужності в енергосистемі.

Теґи