Всеукраїнська наукова конференція учнів–членів Малої академії наук з енергоефективності

МАН

Відповідно до Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми  та учнівською молоддю на 2016 рік (за основними напрямами позашкільної освіти), затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 25.12.2015 №1360 Національний центр «Мала академія наук України» буде проводити 07-09 грудня ц.р.  Всеукраїнську наукову конференцію учнів–членів Малої академії наук з енергоефективності відкриття якої буде проходити в КПІ ім. Ігоря Сікорського в Залі адміністративної ради 07 грудня 2016 з 15.00 год. до 17.00 год.

В рамках відкриття заплановано Підписання меморандуму між Національним центром «Мала академія наук України» та Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України та відвідування школярами лабораторій Інституту енергозбереження та енергоменеджменту НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського» (вул. Борщагівська 115, корпус №22).

Також на захід запрошені представники Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, Міністерства освіти та науки України та інші посадові особи.

Завантажити програму Всеукраїнської наукової конференції учнів МАН з енергоефективності.