До уваги студентів груп ОН-01 та ОЕ-01!

На виконання розпорядження ректора № РП/30/24 від 07.02.2024 “Про проведення Двадцять восьмого туру комплексного моніторингу якості підготовки фахівців в КПІ ім. Ігоря Сікорського з фундаментальних дисциплін, іноземної мови та фахових дисциплін (ХХVIIІ тур КМЯПФ, зима’2024 року)” відправляю логіни і паролі для студентів 4 курсу НН ІЕЕ. Логіни і паролі вам надасть куратор групи до початку проведення ректорського контролю. Логіни і паролі краще вносити за допомогою копіювання. 

Дата проведення — 22.02.2024 з 17:05.

Посилання на сайт ректорського контролюhttp://is.eqmi.kpi.ua/login/index.php

 

Коротка інструкція щодо проходження ректорського контролю. 

Після введення логіну і паролю на сайті ректорського контролю is.eqmi.kpi.ua, студент на своїй сторінці побачить назву курсу «Ректорський контроль 4 курс НН ІЕЕ (2024)», куди потрібно зайти. Далі на сторінці курсу потрібно обрати шифр групи та зайти до відповідного тесту. 

Тест складається із завдань по 6 дисциплінам — математика, фізика, іноземна мова, фахова дисципліна по спеціальності та дві фахові дисципліни по освітній програмі. Завдання можна виконувати в будь-якому порядку. 

Максимальна тривалість виконання тесту - 3 години. 

Зверніть, будь ласка, увагу, що після того як ви пройдете тест, внизу сторінки тесту потрібно натиснути кнопку «Далі». Потім на сторінці «Результати спроби» натиснути внизу кнопку «Відправити все та завершити». Після цього ще раз натиснути кнопку «Відправити все та завершити» для підтвердження. І тільки тоді електронна система зареєструє результат студента за ректорський контроль.

Теґи