Участь студентів кафедри у Autumn Digital EU4Energy Week

Протягом цього тижня студенти кафедри електропостачання розширювали свої знання за 141 спеціальністю беручи участь у міжнародному заході Autumn Digital EU4Energy Week for Eastern Partnership (EaP) Universities.

Ця онлайн-подія ґрунтується на Тижні цифрової енергетики EU4Energy для університетів Східного партнерства 2022 року, і цього року вона об’єднає студентів університетів Східного партнерства з досвідом роботи в галузі енергетики, права, навколишнього середовища, економіки та експертів з енергетики з держав-членів ЄС для обговорення різних аспектів Енергетичного ринку ЄС та принципів його регулювання. Провідною темою Digital Week 2023 є «перехід», що дозволяє охопити широкий спектр енергетичних питань.

Digital EU4Energy Week 2023 вклює серію з 5 сесій на платформі Zoom. Це онлайн-подія, і щодня з понеділка 2 жовтня до п’ятниці 6 жовтня з 16:00 до 18:00 за центральноєвропейським часом студенти мали можливість послухати лекції та презентації експертів ЄС та поставити запитання.

Серед учасників від КПІ ім. Ігоря Сікорського були також і члени наукового гуртка кафедри "Smart Grid системи з джерелами розосередженої генерації".