Autumn Digital EU4Energy Week for Eastern Partnership (EaP) Universities

Ця онлайн-подія ґрунтується на Тижні цифрової енергетики EU4Energy для університетів Східного партнерства 2022 року, і цього року вона об’єднає студентів університетів Східного партнерства з досвідом роботи в галузі енергетики, права, навколишнього середовища, економіки та експертів з енергетики з держав-членів ЄС для обговорення різних аспектів Енергетичного ринку ЄС та принципів його регулювання. Провідною темою Digital Week 2023 є «перехід», що дозволяє охопити широкий спектр енергетичних питань.

Digital EU4Energy Week 2023 включатиме серію з 5 сесій на платформі Zoom. Це онлайн-подія, і щодня з понеділка 2 жовтня до п’ятниці 6 жовтня з 16:00 до 18:00 за центральноєвропейським часом студенти матимуть можливість послухати лекції та презентації експертів ЄС та поставити запитання. В останній день захід завершиться конкурсом, на якому всім студентам, які відвідують сесії, буде запропоновано пройти тестування з варіантами відповідей на основі матеріалів, розглянутих під час сесій. Переможець отримає можливість відвідати міжнародний захід.

Мова заходу – англійська.

Запрошуємо студентів до реєстрації, оскільки кількість учасників обмежена.

Register on the event website: https://www.eap-events.eu/eu4energy-week-eap-universities-2023

*Під час реєстрації на першій сторінці студенти повинні вибрати «інші учасники або спікери», а на наступній сторінці в розділі «Функція» вказати «студент».