ТЕРМІНОВО! Продовжується вступна компанія в Інститут енергозбереження та енергоменеджменту КПІ ім. Ігоря Сікорського на місця за держзамовленням

Не втрачай можливість отримати сучасну освіту на кафедрі електропостачання за спеціальністю 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка за напрямами підготовки:

-         Інжиніринг систем забезпечення споживачів електричною енергією;

Спеціаліст з інжинірингу систем забезпечення споживачів електричною енергією – це фахівець з розробки, побудови та обслуговування сучасних інтелектуальних мереж і систем Smart Grid.

Інжиніринг – сукупність послуг з складання технічних завдань, проектування, проведення наукових і техніко-економічних досліджень, будівництва та керування роботою технічних  об`єктів.

Системи забезпечення споживачів електричною енергією – це найбільш об`ємний сектор електроенергетичної галузі країни та ринок праці для кваліфікованих фахівців; більше 1 млн.  км. ліній електропередачі; понад  200 тис. трансформаторних підстанцій ; безліч одиниць комутаційного та допоміжного обладнання; основна сфера впровадження найсучасніших інтелектуальних (smart)  технологій в енергетиці: розумний будинок – розумне місто- розумні електричні мережі; тисячі локальних джерел енергії, у тому числі відновлювальних, які дозволяють будувати високоавтоматизовані інтегровані системи  енергозабезпечення.

-         Енергетичний менеджмент та енергоефективність

Енергетичний менеджмент - діяльність, що спрямована на забезпечення раціонального використання паливно-енергетичних ресурсів на підприємстві та в організаціях, що дозволяє оптимізувати обсяги енерговитрат.

Енергозбереження - найбільш прогресивний напрям забезпечення енергетичної незалежності держави та ринок праці для кваліфікованих фахівців. Більше 0,5 млн. промислових споживачів енергетичних ресурсів, запровадження заходів з енергозбереження на яких сприятиме  зменшенню зайвих витрат на виробництві. Перспективні плани держави щодо розвитку відновлювальних джерел енергії для покращання екологічної ситуації в країні.

Енергоменеджер – це фахівець з організації ефективного управління енергетичними потоками та ресурсами у різних галузях економіки та народного господарства. Напрямами роботи за спеціальністю є здійснення аудиту і консалтингу у сфері енергоспоживання. Він перевіряє приватні будинки, житлові комплекси, окремі будинки, заводи на предмет енерго-витрат та оптимізації енергоспоживання, дає рекомендації щодо поліпшення енергоспоживання.

Це професійний склад викладачів та сучасна лабораторна база.

Можливість безкоштовно продовжити стажування та навчання в Норвегії, Італії, Польщі та інших європейських країнах, отримати дипломи КПІ ім. Ігоря Сікорського та найпрестижніших європейських країн.