життя кафедри

Директор ІЕЕ взяв участь у флешмобі на підтримку воїнів АТО

ІЕЕ КПІ імені Ігоря Сікорського приєднується до флешмобу. Директор ІЕЕ, науковий керівник кафедри електропостачання Сергій Петрович Денисюк, взяв участь в ініціативі #22pushupchallenge. Це флешмоб організований на підтримку воїнів АТО. Суть - віджатися 22 рази на камеру і передати естафету далі.

22PushupChallenge

 

ІЕЕ передає естафету ФЕА і ТЕФ.

Так само закликаємо брати участь і інші інститути та факультети КПІ імені Ігоря Сікорського, а також інші ВНЗ України.

Слава Україні!

Колектив співробітників вітає Веремійчука Юрія Андрійовича

Колектив співробітників вітає Веремійчука Юрія Андрійовича за перемогу у номінації «Молодий викладач-дослідник 2016»  у конкурсі Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського".

Колектив кафедри вітає Базюка Тараса Миколайовича та Дерев'янка Дениса Григоровича

Дерев'янкоБазюк

Колектив кафедри електропостачання вітає асистентів кафедри Базюка Тараса Миколайовича та Дерев'янка Дениса Григоровича з захистом дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук!

Фотозвіт із Всеукраїнської наукової конференції учнів–членів Малої академії наук з енергоефективності

До Інституту енергозбереження та енергоменеджменту НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського» завітали учасники Всеукраїнської наукової конференції учнів–членів Малої академії наук з енергоефективності. Які ознайомилися з матеріально-технічною і лабораторною базою ІЕЕ . Зустрілись з викладачами та науковцями інституту, які розповіли про сучасні напряки в сфері енергозбереження та продемострували ряд лабораторних стендів на яких проходять підготовку студенти за спеціалізаціями: системи електропостачання і енергетичний менеджмент та енергоефективність.

Фото 1

Колектив кафедри електропостачання вітає Веремійчука Юрія Андрійовича

Колектив кафедри електропостачання вітає Веремійчука Юрія АндрійовичаКолектив кафедри електропостачання вітає кандидата технічних наук, старшого викладача Юрія Андрійовича ВЕРЕМІЙЧУКА, який став лауреатом премії Президента для молодих вчених за роботу «Підвищення ефективності енергозабезпечення кінцевого споживача шляхом саморегулювання» Указом Президента України № 509/2016 від 17 листопада 2016 року.

Колектив співробітників кафедри електропостачання вітає Прокопенка Володимира Васильовича

Колектив співробітників кафедри електропостачання вітає Прокопенка Володимира Васильовича з отриманням відзнаки у якості енергоменеджера року у пострадянському регіоні. Дана відзнака є відзнакою міжнародної асоціаціїї інженерів-енергетиків, до складу якої входить Володимир Васильович. Ми раді, що в нашому колективі працюють провідні фахівці у галузі, здобутки котрих відзначаються як на державному так і на міжнародному рівнях. 


Історія, життя та навчання в ІЕЕ

До Вашої уваги представляємо фільм про історію нашого факультету та інтерв’ю з викладачами та студентами.

Наш ВУЗ відкритий для всіх, охочих вчитися і мріють стати затребуваними фахівцями. Ми будемо раді, якщо ви зробите вибір на користь нашого Університету, раді побачити вас серед нас. Головною особливістю нашого Університету є не тільки блискуча освіта, що відповідає найвищим міжнародним стандартам, а й унікальна атмосфера взаємодопомоги і добра. Саме ця атмосфера, що відрізняє студентський і викладацький склад ІЕЕ, робить кожного частинкою великої та дружньої родини.

Зарубіжне партнерство

Співробітництво кафедри у напряму зарубіжного партнерства є довгостроковим та підтримується протягом декількох років. З 2013 року відмічається посилення діяльності кафедри за даним показником. Перелік трьох програм з угодами про довгострокове співробітництво та відповідних установ, з якими здійснюється співробітництво кафедри електропостачання:

Презентація кафедри

Кафедра електропостачання НТУУ «КПІ» - провідна кафедра України за напрямами: енергозбереження, енергоменеджмент, електропостачання, побудова та керування сучасними електроенергетичними системами на основі принципів інтелектуальної енергетики (концепції «розумний будинок», «інтелектуальне місто», «інтелектуальні мережі»), комплексного використання нетрадиційних та відновлювальних джерел енергії.

Кафедра здійснює підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнеми бакалавр за спеціальністю 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка за двома спеціалізаціями:

  • «СИСТЕМИ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ»;
  • «ЕНЕРГЕТИЧНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ ТА ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ».

Кафедра електропостачання готує висококваліфікованих фахівців для роботи у всіх галузях електроенергетики, які спроможні розробляти, проектувати та експлуатувати інтелектуальні енергетичні комплекси та системи, інтегровані системи електропостачання, як централізовані, так і децентралізовані, мікросистеми та віртуальні енергетичні станції, створювати системи енергетичного менеджменту для промислових та муніципальних об’єктів на основі концепції Smart Grid, створювати сучасні системи енергетичного менеджменту, працювати за сучасними енергозберігаючими, енергоефективними технологіями, здійснювати моніторинг енергоспоживання промислових підприємств на основі застосування інформаційних і комп’ютерних технологій.

Про кафедру Електропостачання

Кафедру електропостачання створено в КПІ ім. Ігоря Сікорського на базі кафедри гірничої електромеханіки у 1949 р. Згідно з історією КПІ ім. Ігоря Сікорського кафедру електропостачання було засновано ще у 1936 р., але щодо спадкоємності викладацьких кадрів та науково-методичних розробок існуюча кафедра електропостачання може вважатися продовжувачем ідей і наукових розробок кафедри гірничої електромеханіки.