Новітнє технологічне обладнання від Huawei для КПІ

Київська політехніка отримала від компанії Huawei енергетичне обладнання для НН ІЕЕ та новітнє обладнання для лабораторії DATACOM, що на РТФ. КПІшники зможуть використовувати його в освітньому та дослідницькому процесах: проводитимуть науково-прикладні дослідження, практичні експерименти в енергетичній та телекомунікацій сферах, застосовуватимуть для інноваційних розробок. Це чергова інвестиція компанії у розвиток освіти та науки КПІ у межах партнерства між сторонами, що триває вже вісім років.

«Оновлення навчально-лабораторної бази дуже важливо для студентів університету. Адже працювати з новітнім обладнанням — це закладати підґрунтя якісної підготовки», — зазначив Анатолій Мельниченко, ректор КПІ ім. Ігоря Сікорського.

У ході зустрічі сторони обговорили напрями майбутньої співпраці: дуальну освіту та впровадження освітніх курсів, що покликані готувати фахівців з огляду на вимоги сучасного ринку праці.