Участь студенток Юлії Оніщенко та Єлизавети Тупотіної в літній школі HSHL Summer School 2024

Студентки кафедри електропостачання Юлія Оніщенко та Єлизавета Тупотіна, які навчаються за освітньою програмою магістерського рівня вищої освіти "Енергетичний менеджмент та енергоефективні технології" (група ГН-31мп), взяли участь у Літній школі HSHL SummerSchool 2024, яка відбулася з 7 по 20 липня 2024 року в рамках міжнародного освітнього проекту "The Business ofGerman Engineering".

Програма літньої школи організована Університетомприкладних наук Хамм-Ліппштадту включала широкий спектр академічних курсів, відвідування німецьких компаній, публічні лекції та різноманітні позакласні заходи. Учасники школи мали унікальну можливість відвідати лекції провідних фахівців, які розповідали про вплив німецької історії на менталітет людей та німецьку інженерію та нові можливості бізнес-моделей через сучасні технології, а також багатьох інших експертів.

Юлія та Єлизавета поділилися своїми враженнями від участі в програмі: "Це була неймовірна можливість зануритися в світ німецької інженерії та дізнатися більше про технологічні інновації, які змінюють сучасний світ. Ми мали змогу відвідати провідні компанії, такі як ELMOSSemiconductor AG, G.A.S. Dortmund, SMA Kassel та багато інших. Це компанії середнього рангу які є ключовими постачальниками на світовому ринку".
Організатори літньої школи не тільки забезпечили насиченуосвітню програму, але й урізноманітнили її культурними та спортивними заходами, що дозволило учасникам кращепознайомитися з німецькою культурою та історією.

Кафедра пишається своїми студентками, які гіднопредставляють університет на міжнародному рівні та готовізастосовувати отримані знання у своїй професійнійдіяльності.
Детальніше про програму літньої школи можна дізнатися на офіційному сайті.