Участь студентки кафедри електропостачання у літній школі Гданського політехнічного університету

Студентка кафедри електропостачання Головко Дарина, яка навчається за освітньою програмою магістерського рівня вищої освіти "Енергетичний менеджмент та енергоефективні технології" (група ГН-31мп), взяла участь у Літній школі Гданського політехнічного університету з 30 червня по 13 липня 2024 року, в рамках міжнародного освітнього проєкту NAWA UKRAINE ENHANCE.

На запит Міжнародного офісу НН ІЕЕ Дарина поділилася своїми враженнями: “У Гданську я прослухала лекції, семінари та відклала для себе багато нової інформації в інженерній галузі. Під час лабораторних робіт навчилась аналізувати ефективність бетонного матеріалу, дізналася які напівпровідникові матеріали використовуються у фотоелектрохімічних процесах. Я неймовірно задоволена, що мала можливість провести час із користю для себе,познайомитись із одними з найкращих фахівців Польщі, які з радістю поділились своїми знаннями з учасниками літньої школи. Також організатори урізноманітнили лекційні та практичні дні екскурсіями по місту, майстер-класами та відвідуванням музею, що допомогло познайомитись з історією міста. Дякую за можливості розвиватись та відкривати для себе нові напрямки у своїй спеціальності".

Кафедра електропостачання НН ІЕЕ пишається своїми студентами, які гідно представляють університет та готові працювати на міжнародному рівні.