Perspektywy women in tech summit 2024

Студентки групи ОН-01 Сіваченко Христина, Ярощук Світлана і Дорошкевич Вікторія вдвідали Польщу для того, щоб взяти участь у саміті Perspektywie Woman in Tech. З їх слів, даний хахід був захоплюючим. Відчуття, які викликало місто, були неповторними. Атмосфера була насиченою технологічними ідеями та енергією, що було відчутно навіть у повітрі. Люди, з якими ми зустрілись, були вкрай привітні й гостинні. Все це разом створило неймовірно стимулюючу атмосферу для обміну думками та розвитку ідей.

Метою поїздки було відвідування відкритого заходу Perspektywy women in tech summit 2024. Студенти кафедри електропостачання отримали можливість долучитися до різних workshops та дізнатися що важливість жінки в техніці та науці є досить суттєвою. "Ця тема наразі є дуже актуальною дивлячись на ситуацію в нашій країні, оскільки ми, дівчата, наразі є більш перспективними та надійними  фахівцями, навідмінну від чоловіків. Поїздка надихнула нас та дала стимул до саморозвитку і ще раз довела нам що ми можемо і маємо бути найкращими" каже одна із учасниць заходу.