Лекція від наших партнерів - компанії Wilo-Україна

8 квітня 2024 в аудиторії 402 відбулася лекція від наших стейкхолдерів – компанії Wilo-Україна. Заняття проводилося в рамках вивчення навчальних дисциплін «Системи виробництва та розподілу енергії» та «Теплотехнічне обладнання та енергоефективні технології виробництва теплової енергії» для студентів НН ІЕЕ, що навчаються:

- за ОПП «Енергетичний менеджмент та енергоефективні технології» (гр.ОН-11);

- ОПП «Системи забезпечення споживачів електричною енергією» (ОЕ-21, ОЕ-п21).

Заняття провів керівник напрямку «Будівництво» Геннадій Поберезніченко. Ця зустріч – відродження чудової традиції, адже в «доковідні часи» Геннадій щороку приїжджав до НН ІЕЕ, що завжди призводило до підвищення зацікавленості студентів та їх мотивації до набуття професійних знань. Крім того, компанія Wilo-Україна вже багато років є одним із спонсорів Всеукраїнської студентської олімпіади з енергетичного менеджменту, яка проводиться на базі НН ІЕЕ.

Під час заняття студенти ознайомилися із типами насосного обладнання, методикою їх вибору для різних інженерних систем, вимогами щодо монтажу, проблемами, що виникають під час експлуатації.  На занятті за допомогою переносного  стенду студенти наочно досліджували ефективність роботи сепараторів повітря і бруду із системи опалення (Spirotech). Г.Поберезніченко поділився цікавими історіями з власного досвіду співпраці із замовниками, а також монтажними і проектними організаціями. Геннадій познайомив студентів із навчальними посібниками, які розроблені компанією  Wilo, а також із програмним продуктом для підбору обладнання, навчальним центром та іншими можливостями. 

Геннадій Поберезніченко розповів, що затребуваність на ринку випускників енергетичних спеціальностей тільки зростає, незважаючи на військові дії. Адже рішення по відновленню, реконструкції і модернізації інженерних систем із застосуванням сучасного енергоефективного обладнання потребує великої кількості фахівців. Керівництво кафедри електропостачання відкрите до діалогу із  роботодавцями щодо змісту освітніх компонент в рамках освітніх програм для спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», тому подібні зустрічі сприяють підвищенню якості освітнього процесу. 

Лекція від Геннадія Поберезніченко

Переносний стенд із сепаратором повітря і бруду Spirotech  

Теґи