Відкрита зустріч з генеральним директором Schneider Electric Україна

15 березня 2024 р. генеральний директор Schneider Electric Україна Михайло Бубнов провів відкриту зустріч та поспілкувався зі студентами КПІ ім. Ігоря Сікорського на теми, що стосуються не тільки спеціалізації та галузі, а й загалом з питань, які хвилюють молодь:
• Як студенту розпочати свій професійний шлях?
• Чи може старшокурсник працювати у нашій компанії?
• На яку зарплатню може розраховувати початківець?
• Які навички і який підхід допоможуть досягти успіху?

На думку Михайла, основний чинник успішного старту – інтерес до роботи. Якщо є зацікавленість, то буде розвиток, професійне і фінансове зростання. Щороку у Schneider Electric Україна проходять стажування 10 студентів різних навчальних закладів та спеціальностей. Така співпраця взаємно корисна, оскільки студенти отримують практичні знання, а ми – свіжий погляд та ідеї.

Студенти нашої кафедри як бакалаврського так і магістерського рівня у т.ч. за освітньо-науковою програмою «Енергетичний  менеджмент, електропостачання та інжиніринг електротехнічних комплексів» взяли участь в даній зустірчі.

Хотіли б відзначити відгуком від учасниці "Дуже приємно, що в такі тяжкі часи для нашої держави такі компанії, як Schneider Eclectic, допомагають нашим студентам стати кваліфікованими спеціалістами у своїй справі. На зустрічі з генеральним директором Михайлом Бубновим, було обговорено багато: співпраця зі студентами та кафедрою, реалізоване майбутнє після нашої Перемоги, а також технічні питання щодо зеленої енергетики, які актуальні як ніколи. Сподіваюсь, що це не остання, а перша зустріч до нової сходинки української енергетики. З повагою, студентка групи ОН-11 Поліна Пугач"