Захисти магістерських дисертацій

З 15 по 22 січня 2024 року на кафедрі електропостачання відбулися захисти магістерських дисертацій за освітньо-професійною програмою "Енергетичний менеджмент та енергоефективні технології". За цієї програмою на кафедрі електропостачання успішно захистилися 35 магістрів, які стануть наступним поколінням професійних енергетиків, енергоменеджерів, енергоаудитрорів, фахівців з енергоефективності.
Ці фахівці будуть відігравати ключову роль у переході до сталого та ефективного використання енергії, сприяючи вирішенню проблем з енергетичною безпекою та екологічною стійкістю.

Тематики захищених магістерських дисертацій стосувалися енергоефективності в індустрії та будівлях, розроблення стратегій для підвищення енергоефективності виробничих процесів, використання відновлюваних джерел енергії, розроблення ефективних стратегій енергетичного менеджменту для підтримки сталого розвитку.

Це свідчить про різноплановість робіт та глибокий рівень досліджень магістрантів. Кожна з обраних тем має надзвичайно велике значення для розвитку енергоефективності та енергетичного менеджменту в Україні.
Кожна з магістерських дисертацій – це результат не лише особистих зусиль магістранта, а й постійної праці та підтримки наукових керівників.

Вітаємо всіх магістрантів освітньо-професійної програми «Енергетичний менеджмент та енергоефективні технології» з успішним захистом магістерських дисертацій!

Віримо у ваш потенціал та переконані, що ваш внесок у сферу енергетики матиме значний вплив і ви станете ключовими фігурами в питаннях енергетичного менеджменту, забезпечення енергоефективності та сталого розвитку.

Бажаємо вам подальших успіхів у ваших професійних та наукових зусиллях!