Участь студентів у науковій конференції 2023 IEEE 4th KhPI Week on Advanced Technology

Цього тижня у онлайн форматі пройшла міжнародна наукова конференція "2023 IEEE 4th KhPI Week on Advanced Technology".

У рамках заходу з доповіддю виступила студентка 1 курсу магістратури ОПП "Системи забезпечення споживачів електричною енергією" Ляхова Катерина.

Наукова доповідь Катерини була підготована у рамках роботи гуртка "Smart Grid системи з джерелами розосередженої генерації" під керівництвом Дениса Дерев'янка.

Учасники секційного засідання відзначили актуальність висвітленого Катериною дослідження, котре стосувалося застосування фотоелектричних систем у середземноморських країнах на ролетах та ставнях для забезпечення потреб домогосподарств у ГВП.