Співпраця з варшавською політехнікою

З 26.06 по 29.06. 2023 року викладачки кафедри електропостачання Галина Бєлоха та Юлія Чернецька приймали участь у заході «Good practice days» у Варшавській політехніці на факультеті Факультет енергетики та авіабудування Faculty of Power and Aeronautical Engineering https://www.meil.pw.edu.pl/. Захід був присвячений знайомству з факультетом, обміну досвідом, продовжуванням співпраці та встановленню нових ділових зв’язків.

Під час заходу   учасники ознайомлені з сучасними  лабораторіям. Були заслухані цікаві презентації викладачів Dr. A.Grzebielec, Prof. M.Jaworski та Prof. A.Rusowicz, який представив історію, розвиток та сучасність Варшавської політехніці та факультету.

Також проведена робоча зустріч доцента кафедри електропостачання Галини Бєлохи та старшого викладача Юлії Чернецької з професором варшавської політехніці Konrad Świrski.
Обговорили важливі питання співпраці:
- навчання студентів кафедри електропостачання у варшавській політехніці за програмою подвійного диплому, яка успішно впроваджена на кафедры електропостачання
- можливості практики студентів магістрантів на польських підприємствах енергетичної галузі;
- спільних наукових проектів з енергоефективності, енергетичних ринків, відбудови енергетичної галузі України.