Семінар компанії Viessmann

8 червня 2023 р. викладачі кафедри електропостачання спільно з викладачами кафедри теплової та альтернативної енергетики КПІ ім. Ігоря Сікорського взяли участь у семінарі компанії Viessmann присвяченову розвитку навчальної лабораторії обладнаної сучасним обладнанням.

Група компаній Viessmann – один з провідних світових виробників опалювальних, промислових, холодильних систем. 12 100 співробітників у 74 країнах розробляють та виготовляють комплексні кліматичні та енергетичні рішення для людей та компаній у всьому світі. Наша програма поставок пропонує індивідуальні рішення, побудовані на високоефективних системах потужністю від 1,5 до 120 000 кіловат для всіх сфер застосування, на всіх енергоносіях.