Міжнародна науково-технічна конференція «ЕНЕРГЕТИКА УКРАЇНИ: ВІДНОВЛЕННЯ ТА МОДЕРНІЗАЦІЯ – 2023»

6-8 червня 2023 спільно з Інститутом електродинаміки НАН України кафедра електропостачання провела міжнародну науково-технічну конференцію «ЕНЕРГЕТИКА УКРАЇНИ: ВІДНОВЛЕННЯ ТА МОДЕРНІЗАЦІЯ – 2023».

У конференції взяли участь провідні українські та закордонні вчені а також аспіранти, котрі здійснюють дослідження у рамках тематики конференції.

У рамках роботи конференції було проведено 5 секційних засідань за напрямами:
1. Декарбонізація енергетичної галузі на розвиток відновлюваної («зеленої») енергетики України.
2. Енергоефективність, енергетичний та екологічний менеджмент.
3. Відновлення енергетичної інфраструктури та економічного відновлення електроенергетики України.
4. Перспективні технології в енергетиці (реалізація концепції Smart Grid та цифровізації енергетики; децентралізована енергетика)
5. Енергетична трансформація України, Євроінтеграційні реформи в енергетичному секторі та розвиток ринків електричної енергії.

Найкращі доповіді було рекомендовано до опублікування у фахових журналах "Технічна електродинаміка" та "Праці Інституту електродинаміки Національної академії наук України".

Більш детально про конференцію за посиланням.