Запрошуємо взяти участь у важливій події у межах великого міжнародного проєкту за підтримку ЄБРР!

У квітні 2023 року Науково-технічний центр «Біомаса» за фінансової підтримки ЄБРР розпочинає реалізаціюпроєкту «Інновації в ланцюжку доданої вартості сталої біоенергетики – Програма управління знаннями». 

КОЛИ: 5 квітня о 10:00 (за Києвом). Робоча мова: українська. Формат: онлайн (платформа Cisco Webex). 

‼️РЕЄСТРАЦІЯ за посиланням: https://forms.gle/3GUxQGcqmvwka12r7. Усі зареєстровані учасники отримають посилання для під’єднання до онлайн-семінару напередодні події. 

👉Головна мета проєкту – покращити доступ українських компаній, університетів біоенергетичного сектору до сучасних знань, практичного передового досвіду та інновацій. У межах реалізації проєкту передбачено створення комплексної Програми управління знаннями у сфері біоенергетики починаючи від етапу підготовки молодих фахівців до підвищення кваліфікації досвідчених менеджерів. Проєкт, розрахований на 18 місяців, спрямований на менеджерів та адміністративний персонал біоенергетичного бізнесу; інженерів і техніків з будівництва та експлуатації біоенергетичних установок; студентів університетів, які вивчають відновлювані джерела енергії (ВДЕ); викладачів, що висвітлюють питання біоенергетики у закладах вищої освіти.

✅У програмі: - Привітання учасників; - Представлення проєкту «Інновації в ланцюжку доданої вартості сталої біоенергетики – Програма управління знаннями» (Представник ЗВО: роль та місце у програмі. Переваги участі; Представник бізнесу: роль та місце у програмі. Переваги участі); - Діалог із учасниками. 

👉Деталі та програма на сайті Біоенергетичної асоціації України: https://uabio.org/events/14598/. 👉Організатори: ЄБРР, SEC Biomass, UABIO. 

Чекаємо на заході! Впевнені, ви вже реєструєтеся🙌

Теґи