Відкрита університетська студентська олімпіада з дисципліни «Енергетичний менеджмент».

Шановні колеги! Від імені Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» запрошуємо Ваш вищий навчальний заклад прийняти участь у відкритій університетській студентській олімпіаді з дисципліни «Енергетичний менеджмент». 

Олімпіада буде проводитися на базі Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» з 10 по 12 квітня 2023 року згідно з наказом КПІ ім. Ігоря Сікорського № НОН/102/2023 від 24 березня 2023 року. Олімпіада проводиться з навчальної дисципліни «Енергетичний менеджмент» для спеціальностей 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка та 144 Теплоенергетика. Звертаємо Вашу увагу, що в олімпіаді можуть взяти участь студенти 3-4 курсу, у необмеженій кількості за кожною спеціальністю. Переможці олімпіади будуть відзначені дипломами та цінними подарунками. 

Основною метою проведення олімпіади є не лише виявлення і підтримка талановитої студентської молоді, а й організація ефективної взаємодії між викладачами усіх кафедр, що здійснюють підготовку фахівців у напряму енергоефективності та енергетичного менеджменту в Україні. 

Просимо Вас повідомити про згоду Вашого вищого навчального закладу прийняти участь в олімпіаді та надати прізвище, ім’я, по-батькові, посаду, науковий ступінь та контактну інформацію (тел., факс, e-mail) співробітника, якого Ви визначили відповідальним за проведення олімпіади. Учасникам олімпіади необхідно заповнити анкету, яка прикріплена до цього листа. 

За детальною інформацією звертайтесь до відповідальної за проведення Олімпіади доцента кафедри електропостачання Бориченко Олени Володимирівни, моб. тел.: (093) 116 89 44, e-mail: borichenko_olena@ukr.net.

Теґи