Ректорський контроль 4 курс!

ШАНОВНІ СТУДЕНТИ 4-го КУРСУ!

Згідно з розпорядженням ректора КПІ імені Ігоря Сікорського від 22.03.2023 №РП/68/2023 для студентів 4 курсу груп ОЕ-91 та ОН-91 НН ІЕЕ з 8:00 до 23:59 годин 27.03.2023 року буде проведено ректорський контроль з фундаментальних дисциплін (фізика, математика) та іноземної мови. Зі структурою можна ознайомитися за посиланням.

Звертаємо вашу увагу на те, що проходження Ректорського контролю для всіх студентів, зазначених вище груп, є ОБОВ’ЯЗКОВИМ!

Колектив кафедри електропостачання сподівається на Вашу відповідальність! Спільну справу робимо.

Посилання на сайт ректорського контролю: http://is.eqmi.kpi.ua/login/index.phpПісля введення логіну і паролю на сайті ректорського контролю is.eqmi.kpi.ua, студент на своїй сторінці побачить назву курсу «Ректорський контроль 4 курс ІЕЕ (2023)», в який потрібно зайти. Далі на сторінці курсу буде розміщена інструкція для студентів щодо проходження ректорського контролю.

Логіни і паролі поширюються між студентами кураторами вказаних вище  груп.

За уточненнями і додатковими роз’ясненнями звертайтесь до кураторів ваших груп або безпосередньо до відповідального за ректорський контроль на кафедрі електропостачання – доцента Чернявського Анатолія Володимировича (cherniavskyi.anatolii@lll.kpi.ua).

Бажаємо всім студентам успішного проходження Ректорського контролю!