Лабораторія вимірювальної техніки та енергетичного аудиту

Лабораторія вимірювальної техніки та енергоаудиту розташована в спеціалізованій аудиторії кафедри електропостачання №317. В лабораторії студентами напрямку спеціальності «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», «Теплоенергетика» виконуються лабораторні роботи з дисципліни «Енергетичний аудит».

В лабораторії вимірювальної техніки та енергетичного на основі практично вимірюваних даних за допомогою сучасного обладнання для проведення енергетичного аудиту студенти виконують техніко-економічні розрахунки енергозберігаючих заходів в насосних системах, системах вентиляції та кондиціювання, системах стисненого повітря, системах електропостачання, освітлювальних системах та промисловому електроприводі.