Зустріч з ДТЕК КЕМ з питань дуальної освіти на кафедрі електропостачання.

Восьмого жовтня в Teams відбулась зустріч представників ДТЕК та кафедри електропостачання ІЕЕ КПІ імені Ігоря Сікорського. Темою зустрічі було обговорення співпраці задля організації та проведення навчання здобувачів вищої освіти кафедри електропостачання НН ІЕЕ КПІ імені Ігоря Сікорського за дуальною формою здобуття вищої освіти за спеціальністю 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», освітніми програмами «Енергетичний менеджмент та енергоефективні технології», «Системи забезпечення споживачів електричною енергією».

Усім зацікавленим студентам рекомендуємо заповнити форму.

1

Протягом двох годин учасники обговорювали необхідні кроки, алгоритми, деталі для успішного досягнення мети – підготовка студентів кафедри електропостачання за дуальною формою навчання. 
Треба розуміти, що дуальна освіта – це безцінна можливість підсилити професійну підготовку майбутніх фахівців галузі, зокрема електроенергетичної, відпрацюванням набутого теоретичного матеріалу в стінах університету безпосередньо в умовах реального виробництва. Компанія ДТЕК є безсумнівним лідером енергетики України. Робити перші кроки свого професійного життя на передовому обладнанні, серед команди справжніх профі, в стінах компанії-лідера – беззаперечна запорука успішного старту кар’єри. За кожним студентом на підприємстві закріплюється наставник, студенти отримують заробітню плату, у відповідності до відпрацьованого за навчальним планом часу, користуються пільгами та соціальними «пакетами», екіпіруються спеціальним, фірмовим одягом. 
Нерідко, за умови високих результатів навчання, старанного та відповідального відношення до роботи, студентам пропонують відкриті вакансії в компанії ДТЕК. 
Перед студентами кафедри електропостачання відкривається новий горизонт опанування обраної спеціальності. Кафедра електропостачання з вдячністю відноситься до наданої ДТЕК можливості та покладає великі надії на таку колаборацію щодо підвищення якості та рівня підготовки студентів. 

Більш детально про дуальну освіту:

 

Ми завжди відкриті для конструктивної співпраці.

Теґи