Конкурс на кращий проект підвищення енергетичної ефективності області (міста)

Інститут енергозбереження та енергоменеджменту Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» (ІЕЕ НТУУ «КПІ») в рамках проекту «Професіоналізація та стабілізація енергетичного менеджменту в Україні» проводить конкурс на кращий проект підвищення енергетичної ефективності області (міста).

До участі в конкурсі запрошуються керівні співробітники комунальних підприємств України, а також представники обласних і міських державних адміністрацій та міськвиконкомів, які забезпечують формування та реалізацію у регіонах державної політики у сфері підвищення енергетичної ефективності.

Детальна інформація про конкурс представлена у Порядку конкурсного відбору (завантажити).

Переможці конкурсу отримають можливість безкоштовно пройти навчання за спеціальною програмою підвищення кваліфікації з енергетичного менеджменту. Витрати на проїзд і проживання учасників будуть також відшкодовані за рахунок проекту. Програмою передбачено:

• проведення семінарів у м. Києві 26-27 травня та 16-18 червня 2016 року на базі ІЕЕ НТУУ «КПІ»;
  • проведення семінарів у м. Мангейм – 20-23 червня 2016 року на базі Університету прикладного менеджменту (HdWM).
  • відвідування німецьких енергетичних підприємств «RWE» та «GKM Großkraftwerk Mannheim».

Після завершення семінарів ІЕЕ НТУУ «КПІ» у співпраці з HdWM розробить посібник з інформацією про проектні ідеї переможців відбору.

Якщо Вас зацікавила участь у конкурсі, будь-ласка, залиште свої контактні дані, заповнивши ЗАЯВКУ або зверніться до секретаря конкурсної комісії Чернецької Юлії Валентинівни, зателефонувавши на номер: +380661083298, або написавши листа на електронну адресу: j.chernetska@gmail.com.