ЕНЕРГЕТИЧНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ: СТАН ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ – PEMS’16

ЗАПРОШУЄМО ВАС ПРИЙНЯТИ УЧАСТЬ У ІІІ МІЖНАРОДНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ «ЕНЕРГЕТИЧНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ: СТАН ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ – PEMS’16»

Конференція «Енергетичний менеджмент: стан та перспективи розвитку – PEMS’16» відбудеться з 30 травня по 1 червня 2016 р. у Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут».

ІIІ Міжнародна науково-практична та навчально-методична конференція «Енергетичний менеджмент: стан та перспективи розвитку – PEMS’16» присвячена науковим, технічним, економічним та навчально-методичним проблемам побудови сучасних систем енергетичного менеджменту, які дають змогу підвищити енергетичну ефективність функціонування господарства на будь-якому об’єкті при одночасному найкращому використанні всіх інших його ресурсів.
Мета конференції: обговорення сучасних аспектів енергоефективності, енергетичного менеджменту та енергозбереження, демонстрація наукових досягнень і пошуку нових рішень щодо проблем енергоефективності та енергозбереження в галузі, а також їх практичне застосування на сучасному етапі розвитку ОЕС України та у сучасних умовах розвитку вищої освіти у сфері енергоменеджменту в контексті Болонського процесу.

Завантажити інформаційне повідомлення.

Організаційний комітет конференції:

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут»,
Інститут енергозбереження та енергоменеджменту.

03056, Україна, м. Київ, вул. Борщагівська, 115, корпус 22, к. 315,

тел./факс (38-044) 204-85-14;