Інститут енергозбереження та енергоменеджменту (ІЕЕ) запрошує всіх охочих на День відкритих дверей ІЕЕ онлайн!

Цікавишся темою енергетики або геоінженерії? Не байдужий до інтелектуальних систем енергоспоживання (Smart Grid) та енергетичного менеджменту (ISO 50001)? Бажаєш опанувати ІТ–технологіЇ автоматизованих електромеханічних систем та отримати можливість приняти участь в проєктуванні підземних об'єктів та комплексів міст? Якщо так, то завітайте на День відкритих дверей ІЕЕ.

Під час зустрічі ви дізнаєтесь: • Вимоги до вступу в 2022; • Які предмети вивчають наші студенти; • Де і ким працюють випускники інституту; • Про програму подвійного диплому за кордоном; • Про студентське життя, гуртожиток та активності в ІЕЕ. МАЄШ ЗАПИТАННЯ - ОТРИМАЄШ ВІДПОВІДІ

ІЕЕ готує за такими спеціальностями: • 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка • 144 Теплоенергетика • 184 Гірництво

Реєстрація за посиланням.

Детальніше про подію в чаті для абітурієнтів ІЕЕ Коли: 27.11.2021 о 12-00