Перші випускники за програмою подвійного диплому

З 2019 року у КПІ ім. Ігоря Сікорського діє програма подвійного диплому спільно з Варшавським технологічним університетом / Warsaw university of technology (WUT) у рамках виконання проєкту у сфері освіти «Підготовка та впровадження програми спільного навчання другого ступеня – «Електроенергетика нового покоління та енергетичні ринки».

Перші випускники даного міжнародного проєкту: Катерина Батюта, Павло Лавринович, Михайло Рибій, Ольга Романченко та Владислав Усатенко раніше отримали дипломи магістрів КПІ ім. Ігоря Сікорського, а 12 листопада відбулося урочисте вручення їм дипломів Варшавської політехніки.

У 2020 році група з п’яти українських студентів кафедри електропостачання ІЕЕ КПІ ім. Ігоря Сікорського та група польських студентів WUT у кількості 11 чоловік розпочали навчання за даною програмою (у весняному семестрі у WUT, а у осінньому вже у КПІ ім. Ігоря Сікорського).

За умовами проєкту навчання проводилося викладачами КПІ ім. Ігоря Сікорського англійською мовою. Студенти котрі пройшли конкурсний відбір для участі у даній програмі навчалися на другому кваліфікаційному рівні (магістр) зі спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка».

У грудні 2020 р. відбувся публічний захист трьох магістерських робіт студентів кафедри електропостачання КПІ ім. Ігоря Сікорського, а у травні 2021 р. ще два студенти КПІ ім. Ігоря Сікорського захистили магістерські дисертації за даною програмою.

Вітаємо перших випускників проєкту!!!