Відкрита університетська студентська олімпіада зі спеціальності 141

22 лютого 2021 року вперше відбулася онлайн «Відкрита університетська студентська олімпіада зі спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка (Енергетичний менеджмент та енергоефективність) та спеціальності 144 Теплоенергетика (Енергетичний менеджмент та інжиніринг)».
В олімпіаді приймали участь студенти з КПІ ім. Ігоря Сікорського, Національного університету «Запорізька політехніка», Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. П. Василенка
та Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут».
Студентам було запропоновано вирішити 3 практичні задачі та відповісти на 2 теоретичних питання.
Результати Олімпіади визначалися за двома спеціальностями 141 і 144.
Переможці Олімпіади для спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка (Енергетичний менеджмент та енергоефективність):

1 місце - Гоєнко Андрій (Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського») - 85 балів.

2 місце - Гончаров Дмитро Олексійович (Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут») - 84 бали.

3 місце - Ницун Юлія Геннадіївна (Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського») 68 балів.

Переможці для спеціальності 144 Теплоенергетика (Енергетичний менеджмент та інжиніринг):

1 місце - Майборода Денис Максимович (Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут») - 65 балів.

2 місце - Крамаренко Семен Олександрович ( Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського») 51 бал.

3 місце - Павельчук Олексій Олександрович (Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут») - 48 балів.

Щиро вітаємо всіх студентів з перемогою. Бажаємо не зупинятися на досягнутому і постійно прагнути до перемог та високих нагород.

Окремо вітаємо студентів кафедри електропостачання Інституту енергозбереження та енергоменеджменту Гоєнко Андрія і Ницун Юлію із заслуженою перемогою на Олімпіаді. Ми вами пишаємося! Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому – вчіться, дізнавайтесь нове, розвивайтеся. Успіхів вам, натхнення, творчості і позитиву кожен день!

Окрему подяку висловлюємо канд. техн. наук, доценту кафедри електропостачання Бориченко Олені Володимирівні за підготовку і керівництво нашими переможцями.

Також подяку висловлюємо канд. техн. наук, доценту кафедри теплотехніки та енергозбереження Буяк Надії Андріївни за організацію та технічну підтримку конференції.

Так тримати і нових перемог!